Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek megőrülni? (Többi lent. )

Kezdek megőrülni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Videós vagyok, 2015 jún. 30-án kezdtem el videózni. Úgy érzem, hogy felesleges már csinálnom. De úgy is érzem, hogy csinálnom kell. Mivel nagyon szeretek videókat készíteni, vágni. Bennem van az is, hogy amit eddig csináltam, azok mind feleslegesek lennének ha abbahagynám. A gépem is elég gyenge, kezd tönkre menni, mintha az életem forogna le előttem. Serdülő korban vagyok. Lehetséges, hogy a serdülő kor miatt érzem ezt így? Kérlek segítsetek, egyszerűen kezdek megőrülni :(

2016. dec. 25. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erősen túlreagálod...
2016. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi van,kevés a lájk?
2016. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, kérlek olvasd el mégegyszer mit írtam le. Engem a nézettség és a like nem érdekel.


1. válaszolónak köszönöm a válaszát. :)

2016. dec. 25. 12:31
 4/9 anonim válasza:
100%
Igen, egyértelmúen őrült vagy xD Ennyire komolyan venni a videózást,, Hol videózol? Hány feliratkozód van..Hamég 300-400 ezer feliratkozód lenne kicsit elgondolkodtató lenne, De ha kicsiben játszol minek veszed ennyire komolyan? Ne legyél kocka nemjó dolog.
2016. dec. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Volt kb 2 hónapja egy +2k subos csatornám, 2 napja csináltam egy újat jelenleg azon vagyok. Köszönöm a cálaszod jól esett. :D A videózást nagyon komolyan veszem, nekem az életem része :D
2016. dec. 25. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:
De akkor hol a probléma? Folytasd, amit elkezdtél, csináld legjobb tudásod szerint. Töltsd fel, ahova szoktad, azt ezzel le is van zárva. Nem neked kell minősíteni a saját munkádat, hanem azoknak, akiknek szánod. Aztán később a visszacsatolások úgyis igazolják vagy cáfolják a "munkád" hasznosságát vagy szükségességét.
2016. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
leírnád a csatornáid nevét, akár priviben is?
2016. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléggé túl reagálod.
2016. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát, sokat segítettetek ezzel. :D
2016. dec. 25. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!