Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan kezdek megőrülni, már...

Lassan kezdek megőrülni, már nem tudom ki vagyok mi vagyok, és miért?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben folyamatos problémák jöttek elő. Nem anyagi és főleg olyan dolgok melyeken sok ember átmegy egyszerűen, én viszont egy sajnos egy érzelmileg labilis személy vagyok aki egy elég nehéz eset. Legalább is ez jött le számomra. Az emberek elhagytak, "barátaimnak" (chh) fontosabb a játék és szórakozás mint én. Barátnő itt hagyott (hasonló mint én, jól beválasztottunk) igy ő sincs ki támpgason. Hozzá társul egy kis személyiség zavar is ami nagyban megnehezíti a mindennapi életet. Egy darabig arra gondoltam véget vetek a szenvedésnek azonban mostanra eljutottam arra a szintre hogy minden mindegy. Magam ehelyett már az egész emberi fajt ki akarom írtani. Mégis mit kezdjek magammal?? Egy részem újra akarja kedzeni, egyik elakar mindent pusztítani. Egyszerre utálom és kedvelem azt a néhány embert akire persze nem számíthatok.

2016. febr. 20. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amnéziás is vagy?
2016. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, sokszor nem emlékszem mi történt aznap még ha nagyon fontos volt akkor se...
2016. febr. 20. 23:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sok időd van rágódni mindenen. Kikapcsolódás az kéne neked, hogy hogyan azt már nem tudom. Te tudod mit szeretsz csinálni.
2016. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, nem tudok kikapcsolódni sehogyan sem. Ha egyedül szeretnék maradni mindig megtalálnak persze azonnal ugranom kell mert különben én vagyok a lusta szar aki soha nem akar semmit csinálni. Ha éppen szükségem lenne valakire mint pl most akkor csak ugy közli hogy ő nem ér rá, filmet néz. Most tartok ott hogy átmegyek ehhez a nyomorulthoz és kitaposom a belét...
2016. febr. 20. 23:28
 5/11 anonim ***** válasza:

It's easy.

Minden dolgot amiben probléma van, újra kell gondolni és felülírni tudatosan.

Én is voltam nem is egyszer ilyen állapotban s a minden mindegy után nagyon könnyű újrakezdeni.

Logikával s érzelmeid jól behatárolásával(, ami nagyon könnyű ha minden zavaros vagy problémával rendelkező részt életedben újragondolsz párszor,) könnyen új elvrendszert, hozzáállást

2016. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

.... elvrendszert, hozzáállást alkothatsz magadnak.

Kérlek írj rám és segítek mindenben ami kell fejlődésedhez, életed jobbá, boldoggá tételéhez.

2016. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3# válaszát hagyd figyelmen kívül. Ilyen jellegű kérdésre csak tapasztalt vagy pszichológiában jártas embereknek kellene válaszolni.
2016. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 Azért érzed rosszul magad, mert mindig azt nézed mi a jó másoknak és hogyan tudnál jobban megfelelni az elvárásaiknak, de nekik már olyan megszokott dolog, hogy hozzájuk alkalmazkodsz, hogy nem is próbálnak meg hozzád alkalmazkodni. Nem tudom ki az a nyomorult neked, de neki is alkalmazkodni kéne hozzád, ha nem foglalkozik veled nem is vagytok igazából barátok, csak mindig ott vagy neki és ennyi. A problémákat meg kell beszélni.
2016. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom higy megkéne és aut is hogy nem a barátom ezért is raktam idézőjelbe. Próbáltam vele jó párszor megbeszélni de mindig azzal jött hogy nem ér rá, mást csinál, ha pedig ezekután kiakadok akkor jön azzal hogy na mi van mar megint Megjött es egyeb hülyeségekkel. Csak az a baj ezen a nyomorulton kívül nincs nagyon más aki legalabb Ennyit meghallat. De a múltkori miatt mar teljesen mindegy mert nem érdekel... Ha kellene neki valami akkor mar tuti hogy nem segítek neki semmit. Hah néha ugy össze vagyok zavarodva. Lehet kellene mar valami eros nyugtató...
2016. febr. 22. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha leszar szard le te is. Ennyi.
2016. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!