Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak ezen?

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Nem merek új ruhákat felvenni. Már 2 éve ugyanazokat hordom és már szeretnék venni újakat de nem merek :(((((( annyira félek attól hogy megszólnak. Vagy azért mert végre mertem felvenni másik ruhát, biztos megjött a családi meg a Jézuska vagy azért mert lerondáznak. Sokak szerint ez már beteges. De annyira félek. Mindig gyomor görccsel megyek be az osztályba. Ha új ruha van rajtam még mások szemébe se merek nézni, ha meg ki kell menni a táblához... inkább egyest kérek. Annyiszor elhatároztam már hogy jó letojom mások véleményét és veszek fel újat, meg is vettem, de ott porosodik a szekrényemen. Vagy vettem egy pólót egyszer és inkább kabátban voltam mert nem mertem levenni és 20 C° felett volt az idő... Ahj de úgy izgulooook mit tegyek?
2016. dec. 25. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
lol...
2016. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tini lehetsz, mert tinédzser koromban nekem is voltak ilyen fura dolgaim.:)) Most egészen őszíntén, ha megkérdezném tőled, hogy emlékszel-e, hogy az osztálytársaid mit viseltek hétfőn, akkor nem tudnád felidézni mindenkinek az öltözetét. Ugye? Nehogy azt hidd, hogy mindenki azt nézné, hogy látta-e már rajtad ezt a pólót vagy sem. Maradj meg szerény, de azért ennyire nem kell!
2016. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj fokozatosan felvezetni 1-1 ruhadarabot, pl.: ha új felsőt veszel, akkor első nap csak az utolsó órákra vedd le a pulcsid, ha új farmert, akkor először valami sulin kívüli rendezvényre vedd fel, stb. Egyébként tényleg senki nem szokott foglalkozni a másik ruhájával, igyekezz olyanok társaságában lenni, akik között nem kell, hogy görcsben legyél! ;) Ha pedig esetleg valaki tényleg megszólna, mondd, hogy ez a ruhád már megvolt régebben is. Nyugodtan öltözködj változatosan, remélem tudtam segíteni! :)
2016. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a ketttöknek a biztató szavakat! Hát egy fokkal jobban érzem magam de újra pánikolni fogok az ünnepek után ://// mellesleg nem tudom a stílusom sem. Gondolkozok nagyon a raphez hasonló pulcsikon. De nincs hozzájuk elég önbizalmam. Meg csak a New Yorkerben láttam hat ökör áron.Nem tudom rávenni magam pedig úgy imádom a rapet. 16 éves lány vagyok egyébként:))))
2016. dec. 25. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezeket a rapes pulcsikat. New Yorkerben viszont tényleg megéri körülnézni, leárazottak között rengeteg jó dolgot találni, ráadásul lányoknak kb. egész fogasok, polcok szoktak tömve lenni narancssárga cimkés, divatos cuccokkal, nekünk, fiúknak meg be kell érni egy-egy utolsó darabbal. Na jó, ha szerencsénk van, lehet találni, én is mondhatnék kb. 6-8 alkalmat amikor baromi sokat vásároltam New Yorkerből, narancs cimkések közül (legutóbb két rövidnadrágot, mindkettőt 1790-ért, 9ezerről voltak leárazva mert már ősz vége volt :D).
2016. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!