Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek boldognak lenni? Hogyan...

Félek boldognak lenni? Hogyan változtassak ezen? 25/N

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

mi a kiváltó ok?


23F

2016. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengeteget gondolkoztam ezen, és fogalmam sincs.
2016. júl. 10. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi neked a boldogság? És mi az ami szerinted téged boldoggá tenne de nem teszel semmit érte - mert hogy félsz?
2016. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivan? Ezt most nem értem. Pl. rettegsz attól, hogy egyszer orgazmusod lesz? Rettegsz attól, hogy valaki megnevettet? Vagy ez hogy működik nálad?


Én magam arra gondolnék, hogy gyerekkorodban (vagy akár most is) gyenge személyiség voltál, és mondjuk nevettél valamin (akár már-már őszintén), amin nem kellett volna, mondjuk más valaki csúfolásán. És te nem tudtál mit tenni ellene, mert egy rettenetesen gyáva és gyenge személyiség vagy. Mindig nevettél rajta, de már kezdted érezni, hogy ez túlzás, hogy máson nem kéne nevetni, csupán a saját gyengeséged miatt. Talán nem is tartottad viccesnek. És oly sokszor nevettél nem vicces dolgokon, hogy már félsz nevetni, mert félsz tudat alatt, hogy megint valakinek a szenvedésén fogsz majd nevetni, mert talán már vicces dolog nem is vidít fel, csak mások szenvedése, vagy valami olyan, amiről úgy is tudod, hogy nem is vicces.


Ha nem így van, akkor nem tudom mi lehet a problémád.

2016. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bűntudat?

Félelem, hogy valami jó után,biztos rossz jön?

???

2016. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én apró dolgoknak is tudok örülni, de az emiatt átélt boldogság úgy érzem, hogy néhány perc alatt elmúlik.


Egyébként az benne lehet, hogy az a tapasztalatom, hogy a jó dolgok után rossz jön, és ez van bennem.

2016. júl. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!