Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy autóban hangos zene...

Ha egy autóban hangos zene szól miért gondolja rögtön mindenki hogy "tapló, paraszt, feltűnési mániás" stb. a benne űlő ember?

Figyelt kérdés

Szoktam én is hangosan hallagatni az autómban a zenét, van hogy teljes hangerőn,mivel hogy zeneb@uzi vagyok és imádom a basszust( nameg profi hangtechnikát szereltettem bele de ez mellékes) de gyakran megkapom a beszólásokat ismerősöktől stb..

Nem értem miért tekintenek rá így az emberek.. Az én autóm, az én hangtechnikám tehát úgy hallgatok benne valamit ahogy csak Én akarom.

És mielőtt valaki jönne a "majd az ilyenekbe megy bele a mentő" és stb sablon dumával szoknak üzenem hogy van az autókon tükör amibe bele lehet nézni és ajánlott is, és azért sz ember egyből kiszúr egy villogó fényt..



2016. dec. 27. 18:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
hé zenész, ha szar a zenéd akkor zavarsz, ha jó, akkor ajándék, még ha az alattam levő albérletből is dübörög át.
2016. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

"Az én autóm, az én hangtechnikám tehát úgy hallgatok benne valamit ahogy csak Én akarom."


El vagy tévedve! Ha a zenehallgatásoddal mások életét veszélyezteted, akkor bizony nem úgy hallgatod!

2016. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Mert. Bunkóság másokkal olyan zenét hallgattatni, amit ők esetleg nem szeretnek.
2016. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

mert a zenédet és a hangerőt kéretlenül rákényszeríted így a környezetedre.

pl haveromék ablaka előtt pár éve elkezdték bömböltetni a zenét a kocsiban a gyereke altatási idejében.

hiába üvöltött ki az ablakon,olyan hangerővel ment a zene,hogy föl sem nézett az ember mert nem hallotta.

lement lesorozta a srácot és lehalkította a zenét.

2016. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%

Mert. Bunkóság másokkal olyan zenét hallgattatni, amit ők esetleg nem szeretnek.


Viszont minden zenét, amit szeretnek, hallottak valahol. Ha senki nem hallgatna zenét úgy, hogy mások is hallják, akkor honnan ismerne bárki bármit is?


Ennyi erővel a rádió is bunkóság.

2016. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Te idióta, a rádiót TE kapcsolod ki/be akkor, amikor akarod. Nem azért hallgatod, mert muszáj, mert mindenhonnan azt lehet hallani.
2016. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4%

ha mindenhonnan azt hallani, akkor azt is "muszáj".


a legjobb zenéket pedig pont hogy nem a rádióból lehet megismerni.


és ha már idiótázol legalább ne rejtett névvel válaszolgass, hadd tudjam melyik csodával van szerencsém társalogni.


zsenikém.

2016. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%
Fogadni mernék, hogy máktea egy másik felhasználója a kérdezőnek.
2016. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Mert annyira suttyó dolog. Én is "zeneb*zi" vagyok, és úgy hallagtni a zenét, hogy minden egyes hangot rendesen halljak, de ez azért nem a max hangerő. Maxra feltekerni egyszerűen szar, zajjá olvad össze az egész. Egy koncerten oké, ott jó a hangos zene, de az más, sokkal nagyobb a tér. Egy autóban maxon bömböltetni hülyeség, semmi értelme, csak veszít a minőségéből. Tőlem üvöltesd maxon, te autód, te hangtechnikád. De az meg az én véleményem, meg a többi emberé is, hogy suttyó vagy. Nézd meg kik szokták legtöbbször bömböltetni a zenét! A nem ma barnult testvírek hallgatják így Kisgrofót.
2016. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2%
Én szeretem ha hangos zenével zúg el mellettem egy autó, akármennyit szidtok is !
2016. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!