Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes lányok miért ilyen...

Egyes lányok miért ilyen szánalmasak? Miért kell mindenre rögtön ezt rávágni?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, és nem provokálni akarok.


Velem is többször előfordult már, és ismerőseimmel is. Ha hozzászólok egy lányhoz, vagy segíteni akarok neki, egyből rávágja, hogy "bocs van barátom", amikor ezt az információt senki sem kérdezte, és senkit sem érdekel.

Volt, hogy vonatpótló autóbusz volt, és ott küzködött egy kb 18-19 éves lány a csomagjaival, mert nem tudta bepakolni a buszba. Odamentem, megkérdeztem, hogy segítsek-e, erre rávágja, hogy bocs van barátom de azért köszi, megoldom.

Felültem a buszra, ő meg 10 perc alatt csak felszenvedte magát.


Sok ilyen történet van még, ismerősöm is így járt. Odament egy lányhoz, mert meg akarta kérdezni, hogx XY dolog merre van, erre az "elnézést" után rávágja, hogy hagyj békén mert van barátom, nem akar ismerkedni. Ismerősöm nem tudta, hogy sírjon-e vagy nevessen.


Miért hiszi azt sok lány, hogy ha valaki leszólítja, vagy kérdezni akar tőle valamit, akkor már rögtön arra kíváncsi az illető, hogy van-e valakije?

Miért csinálja ezt egyre több lány? (tiszt.kiv.)


Erről az esetről is ez a kép ugrott be:


[link]


Lehet hogy viccoldal, de sajnos igazak az ilyenek.


Miért van ez?


Ti hogyan reagálnátok, ha meg akarok valamit kérdezni, erre az illető rávágja, hogy "bocs van barátom" ?

Mit mondanátok?

Történt veletek ilyesmi?


Hogyan lehet erre hatékonyan "visszavágni"?



2016. nov. 3. 15:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Mert félnek egymástól az emberek.
2016. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondták még ezt, de furcsán viselkednek az tény, de nem mindegyik. Igazából ismerkedni se tudok e jelenség miatt, valószínű félelem és beképzeltség miatt van ez.
2016. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj! Az ilyen hülye parasztokkal nem kell foglalkozni, nem kaptak jó nevelést, és biztos azt hiszik, hogy mert életükben valaki egyszer rájuk nézett, akkor már valakik. Hát pont, hogy egy nagy senkik ilyen viselkedéssel, ha valaki segíteni próbál nekik és ilyen hangnemet ütnek meg. A mai elfajzott világban inkább örülniük kellene, hogy van még ember aki egyáltalán bármiben is segít...

Az, hogy erre rávágja van barátom, az biztos egy idióta kórság ami terjed. Meglátta egy netes oldalon, és most az összes idióta ezt szajkózza. Ennyi. Nem kell velük foglalkozni. Ebből is láthatod ki az, aki normális, és kit kell elkerülni :))

Ez egy jó szűrőrendszer is egyben :)

2016. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
48%
Szia! Totál igazad van es ez tényleg gaz ebben a formában, de megmondom neked nőként, miert van ez igy. Egyszer elmentünk egy étterembe a családdal, es sokat kellett várni, ezert elbeszélgettünk az egyik sraccal aki ott dolgozott, kedves voltam meg normális, szoval amilyen általában szoktam bárkivel. Ezután a srac valahogy kinyomozta a nevem, bejelolt feszbukon es azóta írogat nekem, találkozni hiv, meg cseszeget, hogy nem vagyok jofej amiert nem válaszolok neki, stb, es hiába mondom neki, hogy ne haragudjon de nem akarok vele se találkozni se bármilyen kapcsolatot létesíteni, egyszerűen nem erti meg. Ha írnám neki, hogy van baratom, talán az tartana csak vissza, de ebben sem vagyok biztos. Azert nem tiltottam meg le, mert egy kedves ismerősömnek az unokatestvére. Es az az igazság, egyáltalán nem akarok nagyképű lenni, de folyton ez van. A pasiknak egy nagy része (en is mondom, tisztelet a kivételnek) azt gondolja, hogyha mar nem ugy viselkedsz vele, mint egy darab szarral, hanem kedvesen es normálisan reagálsz egy átlagos dologra, az mar azt jelenti, hogy ok tuti befutók nálad, es elkezdenek hajtani. Egy ido utan ez egyáltalán nem imponáló, sőt, totál kellemetlen, hogy neked durva túlzással heti szinten "köcsögnek" kell lenned valakivel, mert nem hajlando megérteni, hogy te csak kedves voltál. Úgyhogy ez a masik oldal. Viszont, azok a példák, amiket te soroltal, mar tényleg a véglet es a bunkosag, de sajnos ezt tényleg nehez kezelni. Mert ha nem vagy bunkó es egybol elutasító, akkor meg sokszor az van, amit leírtam. Szerintem ezzel annyit tudsz kezdeni, hogy semlegesen felajanlod a segítséged, es ha igy reagál az adott csaj, akkor mondod, hogy bocs ez engem nem erdekel, csak segíteni próbáltam, vagy valami ilyesmi. Remelem, tudtam segíteni. L/25
2016. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Rossz tapasztalat.

Tudod, hogy milyen az amikor valaki két kedves szó után azt érzi, hogy ő mindenképpen az életed részévé akar válni és cipőkanállal se tudod levakarni magadról?!

Persze azt elismerem, hogy nem szép dolog meg kell várni a mondanivalóját és csak ha olyan eltávolítani.

19/L

2016. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
33%
Ja, es nincsen baratom, nem emiatt nem akarok tole semmit, csak azt próbáltam mondani, hogy ezt kene hazudnom. (L/25 vagyok)
2016. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
* Ebből is látszik
2016. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanazt tudom mondani, mint az egyik hozzászóló.

Kedves, illedelmes vagyok az emberekkel, mert így neveltek. Ha kedvesen szólnak hozzám, alap, hogy én is úgy viselkedem. Viszont tény, hogy a férfiak ezt hajlamosak félreérteni. Ilyen esetben meg gyakran nem is tudja, mikor közölje az ember, hogy foglalt. Ha rögtön ezzel kezdi, akkor az lesz a szituáció,amit felvázoltál. Ha beszélgetsz és kedves vagy vele, majd egy idő után elárulod, akkor kb. ők vannak felháborodva, hogy csak most nyögöd ki, nem mondtad már az elején.


Persze amiket te említettél szerintem is elég szélsőséges szituációk. Nekem arról, hogy valaki kedvesen segít felrakni a csomagjaim, nem rögtön az jut eszembe, hogy biztos akar tőlem valamit. Én is segítek az idősebb embereknek, átadom a helyem a buszon stb. Mert szerintem ez lenne a normális emberi viselkedés, hogy segítünk egymásnak. De úgy tűnik manapság már csak akkor segítenek egymásnak az emberek, ha akarnak valamit:D

2016. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"De úgy tűnik manapság már csak akkor segítenek egymásnak az emberek, ha akarnak valamit"


A mai világban sajnos ez nagy igazság a legtöbb embernél :( Ezért is vannak olyan helyzetek, mint amilyenről a kérdés szól...

2016. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem is olyan helyzet amilyenről a kérdés szól, hanem inkább olyan amilyenről a 4. válaszoló válasza szól.
2016. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!