Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek nagy százalékának...

Az emberek nagy százalékának miért alap hogy van párja, és a hozzám hasonlóknak miért nyűg még ez is?

Figyelt kérdés

Közel majdnem mindenkinek természetes az hogy úgy vannak egymásnak mintha testvérek lennének, én meg nem tudok kapcsolatot kialakítani csajokkal, nem is mozogtam olyan körökben eddig ahol tömegesen megfordultak volna, nem hazudok voltak egy éjszaka pár csók váltás. De 24 évesen már ez semmi.

Szerintem ott kúrtam el hogy anno csak fiú iskolát jártam ki, de kár ezen agyalni hogy mi lett volna ha a vegyes a suli.


2016. dec. 27. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha még most sem mozogsz olyan körökben,ahol lányok lennének,akkor próbálj legalább neten ismerkedni és randira hívni lányokat,ha megvan a szimpátia. Valahol el kell kezdeni. Lehet az első 10 randid borzasztó lesz és nem lesz folytatás.De lehet a 11.-en megismersz olyat,akivel komolyabban el tudod képzelni a jövőt és ő is veled.

Szóval hajrá. Ha csak sajnáltatod magad és a múltat okolod,azzal nem leszel előrébb.

Akiknek van párjuk és jól kijönnek,azoknak is nehéz volt anno megtenni az első lépéseket a másik iránt. De tényleg el kell kezdeni valahol.

2016. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!