Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is folyton meg akartok...

Ti is folyton meg akartok felelni másoknak? Hogyan tudnám elérni, hogy ne akarjak megfelelni másoknak?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom levetkőzni ezt a tulajdonságomat, pedig így 25 évesen már nagyon le kéne. Tudom h számtalan előnye van de még több hátránya.


Mostanában úgy érzem, hogy ahhoz h boldog legyek, a kulcs az hogy ne akarjak megfelelni más embereknek (barátnő, család, barátok, kollégák, idegen emberek), semmiben.


2015. nov. 15. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Regebben en is ilyen voltam.. aztan egyszer besokalltam es ugy döntöttem nem erdekel masok mit gondolnak rolam, mondjanak amit akarnak azzal csak sajat magukat minösitik. Azota jobban erzem magam.
2015. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. De olyan szinten nem, hogy én már direkt azt csinálom, ami tudom, hogy mást felidegel. :D

Nem tartom lehetetlennek erről leszokni, de ötletem viszont nincs, hogy mit tudnál csinálni... Velem ez 14-5 évig volt így, utána történt egy bizonyos dolog, ami teljesen megváltoztatott (kb. a szöges ellentétem lettem).

De nem jó dolog, veled inkább ne történjen ilyen.

2015. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfelelési kényszer gyerekkorra vezethető vissza. Ahhoz hogy levetkőzd apránként,tudatosan,figyelve magadra kis lépésekben kezd el,a hozzád legközelebbi emberekkel vagy akikkel napi kontaktban vagy. És csak akkor állj ennek neki ha megfogalmazódott benned hogy téged konkrétan zavar hogy próbálsz másoknak megfelelni. A "boldogsághoz a kulcs"-ból nem derül ki hogy ezt csak "úgy érzed" vagy egyértelműen zavar ez a tulajdonságod. Szerintem próbáld más szemszögből a boldogság kulcsát keresni,hátha máshol van a kutya elásva.
2015. nov. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!