Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hogyan lehet kivitelezni?...

Ez hogyan lehet kivitelezni? Ezt más is tapasztalta már?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm (én hapsi, ő nő). Munkatársi viszonyunk van. Én eléggé nyersen viszonyulok hozzá (dirigálósan), míg ő teljesen normálisan, kedvesen viselkedik velem (felettesem). Azt, hogy kedvel, elfogad mástól is tudom, de érzem is.

Azt nem értem, hogy ő ezt hogyan tudja kivitelezni: tehát, hogy ha valaki bunkó vele szemben, ő hogy tud mégis kedves lenni a másik féllel?



#viszony #munkatárs #kedvesség vs. bunkóság
2016. dec. 28. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg jó példával igyekszik elöljárni. Meg az is lehet, hogy alapjáraton ilyen, és nincs kedve mások miatt változtatni ezen.
2016. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de megvalósítható. De te miért vagy bunkó vele?
2016. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tanult némi pszichológiát. Sok férfi beosztott durung modorral leplezi a komplexusait a női főnökei előtt. Ennyi a titok, átlát rajtad.
2016. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-nek: mert érződik rajta a bizonytalanság és a meggondolatlanság. Nem azt mondom, hogy "én aztán mindent tudok", de a sok esetlensége miatt vagyok nyersebb vele, mert jó lenne, ha másként csinálna némely dolgot (hatékonyabban, hogy eredménye is legyen a feladatoknak).
2016. dec. 28. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esetlensége sem jogosít fel arra téged, hogy bunkó legyél vele.
2016. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!