Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz egy ilyen stílusú...

Mit gondolsz egy ilyen stílusú huszonéves srácról, bejönne?

Figyelt kérdés

Pár éve egy különc hobbiba fogtam bele, ami már Amerikában és szűkebb rétegben régóta fut, mondhatjuk úgy is életérzés. Előtte egy átlagos tizenéves voltam, céltalanul éltem a világban.

Jött a jogsi még sulis korban leraktam, autóztam pár évet,és vettem mellette egy kis krosszt gyakorolni, lett egy A korl. jogsim azzal pedig jött a nagyobb köbcenti.

Visszatérve erre az egészre ez a videó mindent elmond miről is szól

[link]


Annyiban másabb az én verzióm hogy nem keresem a bajt más emberrel, és szerintem nem is zavarok senkit vele, persze még így sem nézik jó szemmel, de hát kinek lehet ma megfelelni?!


A kérdésem pusztán csak kíváncsiság hogy vannak-e olyan csajok akik lógnának így velem, persze biztos hamarabb lennének akik kedvelik is a zenét mellette, meg szeretnék később egy quad-ot is ha ketten lennénk.


2016. dec. 28. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki ilyen tevékenység közben rokkan meg annak a lehető legkevesebb segélyt adnám.
2016. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó emm gééé, de különleges vagy, totál benedvesedtem tőled, leszel a pasim? :$$$$ nem is tom, ménem sikerült ezel a hobival még csajt találnod !! !!!!. ^^
2016. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző:DDD
2016. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem nem igen érdekel, de ne az én autóm alá essé be, mert biztos nem fogok fékezni és átmegyek rajtad!
2016. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ettol te nem leszel cool. Bocsi, de szamomra az ilyesmi az agyatlan idiotak hobbija(szamomra!!! Te azt csinalsz amit akarsz.)

A zene meg aztan tenyleg nem az en izlesem. #heavymetalforever

2016. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!