Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, hogy "gondoskodó"?

Mit jelent az, hogy "gondoskodó"?

Figyelt kérdés

Nekem annak kell lennem, mert nő vagyok? Mi van, ha nem vagyok az? Nem lesz senkim? Csak nekem kell gondoskodni?


Tudtok a saját életetekből példákat, hogy mikor éreztétek úgy, hogy a másik gondoskodó? Lehet párkapcsolat vagy bármilyen emberi kapcsolat.


2016. dec. 29. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
En gondoskodó vagyok, ami azt jelenti,hogy törõdsz pl.a családban mindenkivel.Viszont erre fizettem rá,mert viszonozva nem lett és igy egy kiszolgáltatott emberré tettem magamat.Nekem teljesen normális volt,hogy a gyerekeimmel és a férjemmel törõdök, sajnos rá kellett jönnöm,hogy az aki rátojik mindenre sokkal nagyobb értékü emberré válik a családja szemében.
2016. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!