Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma már mit sem számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már mit sem számít, ha egy férfi odaadó, gondoskodó, gyengéd?

Figyelt kérdés
A példák a környezetemben nagyon az ellenkezőjét mutatják számomra... Miért kisfiú titulussal rendelkezik az, aki a fenti tulajdonságokkal rendelkezik?
2016. nov. 17. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Dehogynem, a baratomra mind a harom igaz, viszont nem csak ezek szamitanak.
2016. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Az én páromban is megvan az általad írt 3 tulajdonság.


Azonban még nagyon sok minden számít, pl:

önző-e, egoista-e, számomra megfelelő-e a külseje, képes-e kompromisszumot kötni, számomra kizáró tényező a dohányzás és az alkohol fogyasztás, képes-e kiállni magáért és döntéseiért vállalja-e a felelősséget..stb..

2016. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a 3 tulajdonsággal csak ez nem kell a nőknek hosszú távon. E mellé még kell, hogy néha más is légy.
2016. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak önmagában kizárólag ezekkel nem fogsz vonzalmat kelteni a nőkben, kell melléjük még más is.
2016. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A külsőt nem tudom hova tenni, egyéni ízlésen múlik, kinek mennyire vagyok szimpatikus. De amit a Kettes írt, azok jellemzőek rám (nem, nem vagyok önző és egoista, de úgy látom, ez inkább baj).
2016. nov. 17. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha kisfiúsnak titulálnak, akkor nem odaadó, gondoskodó és gyengéd jelzők azok, amik másoknak rólad beugranak. Akkor te kisfiús vagy, és pont.
2016. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana, csak nem nagyon lehet találni ilyet.Ha meg kisfiús, az is jó :)
2016. nov. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg mi oka hogy ezt a jelzőt használják? Amúgy ahogy írták is ennyi azért lepkefing egy kapcsolathoz főleg ha évekről beszélünk. Nekem fontos az egészséges önérzet a magabiztosság stabil egyéniség fejlett kommunikációs készség tájékozottság stb napestig sorolhatnék itt jelzőket. Számomra fontos hogy a párom vezesse a kapcsolatot legyenek tervei amiket meg tud/tudunk és meg akar valósítani miközben meghallgat engem is és számít a véleményem neki hasonló jövőbeli tervek érdeklődési körök hűség őszinteség kompromisszum készség.

Egy kapcsolathoz az hogy valaki odaadó gondoskodó és gyengéd az nem sok mindent mond. Ez mondjuk egy jó anya fő tulajdonságainak felel meg de még annak a leírásához is kevéske.

Arról nem is beszélve hogy az a tapasztalatom főleg ezen az oldalon hogy aki ezekkel és a hasonló jelzőkkel takarózva panaszkodnak nem azok a talpraesett magabiztos figurák. Márpedig a bocsánat hogy élek magatartás tényleg nem túl férfias.

Ne vedd magadra nem támadás csupán észrevételek.

2016. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezek jó tulajdonságok,ne aggódj!

számomra fontosak! N

2016. nov. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!