Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Közepesen vagyok depressziós...

Közepesen vagyok depressziós + pár napja úgyérzem mintha mindanki csak kerülne, a családom nem valami gondoskodó ugyhogy velük nem tudom megbeszélni ezt. Egyszóval szar az életem mit tegyek?

Figyelt kérdés
12/L

2014. dec. 20. 01:03
 1/9 anonim válasza:
48%
nefoglalkozz semmivel, egyél zsömlét kiflivel :)))))))))
2014. dec. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy depressziós vagy? Orvos mondta vagy megállapítottad, mind a 12 éveddel?


Egyébként meg a depisek érzékenyebbek is és mindent felnagyítva látnak, éreznek. Most karácsonykor, mikor mindenki rohan, vásárol, tervez-szervez, intézkedik automatice kevesebb idő jut még saját magukra is.

Úgyhogy találj ki valamit, és foglald el magad.

2014. dec. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

keress olyan embereket, akikben bízol, segítenek.

mi a gond? meghallgatlak.

2014. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile hívószámról, utcai fülkéből is.
2014. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jaj 12 évesen mekkora világfájdalmad van.. Most sem a gép előtt kéne ülnöd, és butaságokat kérdezgetni, hanem kint labdázni a többi gyerekkel, vagy bármi ilyet..
2014. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A depresszió nem korfüggő. Derítsd ki, hogy van-e pszichológus az iskolában.
2015. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Pont azért van ennyi depis ember, mert mindenkibe bele beszélik, hogy nem kor függő, és ez egy nagyon komoly létező betegség.. Egy 12 éves gyereknek babázáson kívül, mi más baja lehet? Szerintem még maga a szó fogalmával sincs tisztában..
2015. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mi baja lehet? Mondjuk kisgyerek kora óta verik otthon,vagy a szülei ölik egymást, vagy a szeme láttára akasztotta föl magát az anyja, vagy árva és intézetis...soroljam még? Még hogy nem lehetnek egy gyereknek lelki problémái...eszem megáll az ilyen gondolkodású emberektől.

Na de a lényeg: pszichológus segíthet!

2015. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Egyszoval szar az eletem mit tegyek?" Edes istenem... nehogymar ilyen "gondokkal" legyen rossz eleted... orulj, hogy legalabb csaladod van... Gondolj azokra, akiknek ugy haltak meg a szuleik, hogy a gyerekuk nem is ismertek oket, es nincs ki felnevelje a gyereket, ezert intezetbe eltek le a gyerekkorukat. Ha Te is atelted ezt, akkor elismerem, hogy tenyleg rossz gyerekkorod volt, nemhogy ilyen problemakkal hogy mindenki kerul. Es arrol, hogy kerulnek, csakis TE tehetsz, mert biztos ugy viselkedsz, hogy nem tartanak jo tarsasagnak. Valtozz meg!
2015. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!