Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért feltételezi rólam az,...

Miért feltételezi rólam az, aki alig ismer, hogy naiv vagyok, és mindent elhiszek?

Figyelt kérdés
Valamikor az is,aki jobban.Pedig inkább bizalmatlannak,és kételkedősnek érzem magam azokkal kapcsolatban,amit az emberek mondanak.Igaz felnőtt létemre is kicsit gátlásos vagyok,és félénk,de azt,hogy kinek mit hiszek el,azt én érzem belülről.Az egyik munkatársam szerint hiszékenységet sugárzok magamból,és ezért használnak ki sokan(1 napot dolgoztam vele,miután ezt mondta).Nem érzem,hogy bárki is kihasználna.Van,mikor önvédelemből hülyébbnek tettetem magam,ha pletykásokkal vagyok körülvéve.A volt élettársam szerint nem vagyok hiszékeny,csak annak látszom.Ha valaki olyat mondott régebben is ,amit nem hittem el,akkor nem reagáltam,csak néztem rá.Szerintetek ezen változtassak vagy ne?Vagy nem kéne azzal foglalkozni ki mit gondol?

2016. dec. 30. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Sokszor az olyan embert is annak tartják,aki pozitívan áll az emberekhez,és előbb a jót feltételezi.
2016. dec. 30. 15:18
 2/4 anonim ***** válasza:

A félénk emberekről gyakran feltételezik azt hogy naiv és hiszékeny. De gondolom csak azok előtt vagy félénk akiket még nem ismersz annyira. Ha te tudod hogy valójában nem vagy ilyen szerintem ne foglalkozz vele, sőt még az előnyödre is válhat ha azt hiszik hogy hiszékeny vagy.

Én is elég félénk vagyok idegenek előtt és rólam is azt hiszik hogy naiv vagyok..

2016. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a "kisugárzásod" (vö. Csernobili katasztrófa)
2016. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,talán a kisugárzásod alapján gondolják ezt.De mivel nem ismerlek,így véleményt nem mondhatok teljesen.Mert ez másban is megnyílvánulhat,hogy valaki naív" vagy hasonlók.Szerintem csak bízz magadban,bízz a megérzéseidben.
2016. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!