Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a felnőtté válástól,...

Félek a felnőtté válástól, mit tegyek a félelem ellene?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és jövőre elkezdődik a nagybetűs élet. Előbb a suli majd a munka. (de ez már fix) Most hogy mindjárt itt a start és én most már elkezdtem félni.

Tudom hogy ez normális, ennek így kell lennie. De mégis rettegek a jövőtől. Mivel nincs kedvesem ezért így még nehezebb. Nincs kire támaszkodjak :/ Mit tegyek a félelmem ellen ?



2016. dec. 30. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Könnyebb ha nincs senkid. Megváltozik az időbeosztás, munka után fáradt leszel, lehet majd túlórázol...

Ha van párod akkor lehet hogy nem tetszik neki ez a hirtelen változás, aztán vitatkoztok, legrosszabb esetbe szakítás ami meg a munkára lehet kihatással.

2016. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne féljél,igaz hogy természetes de csak gondolj bele:elkezdődik valami új.Igaz,hogy én pár évvel fiatalabb vagyok tőled,de én már most kigondoltam az életem egy részét(ami remélhetőleg be is fog válni).Nem tudom,hogy fiú vagy-e vagy lány,de párt keresni még ráér!
2017. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is el terveztem hogy lesz majd erre mást hozott az élet. A munka amit fogok végezni elégé stresszes és veszélyes is lehet ha nem jól csinálja az ember. Ez is aggaszt :S szeretnék párt magamnak de valahogy nem jön össze :/ amúgy fiú vagyok :)
2017. jan. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!