Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik azt érzik, nem felelnek meg a nemüknek?

Figyelt kérdés
Én például nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt, nem nézek semmi sportot, közben nem káromkodom, nem ütöttem meg soha egy embert. Egy rovart sem tudok eltaposni. Fóbiám van a darazsaktól, méhektől. Határozatlan vagyok, érzékeny, gátlásos, soha nem ütöttem meg embert. Ezek után nem csoda, hogy nincs kapcsolatom.
2016. dec. 30. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Na én kb a te teljes ellentéted vagy annyi, hogy én is érzékeny vagyok. Nekem sok kapcsolatom volt, de igazából nem lettem tőlük előrébb sőt ezekkel a dolgokkal amiket mondtál ami szerint férfi valaki ezek miatt csak lecsúsztam, és egyáltalán nem érzem magamat hiteles férfinak.


24f

2016. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na aggódj, te is megtalálod a párod!

A határozatlanságon kellene javítanod, mert az egyik nemnél sem előnyös tulajdonság.

2016. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, nézzük:

- Nem dohányzok

- Csak ritkán iszok kevés alkoholt

- Nem nézek sportot

- Káromkodok

- Küzdő sportozok

- Nem ölök direkt rovarokat, de ha kell akkor megteszem

- Elég határozott és nagyhangú tudok lenni ha olyan a szituáció, de vannak esetek ahol kevésbé.

- Nekem sincs jelenleg kapcsolatom.

Ennek ellenére én igenis úgy érzem hogy megfelelek. Nem kell minden embernek ugyan olyannak lennie. Mindenkinek magának kell megtalálnia az értékrendjét.

2016. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Valójában senki sem nő és senki sem férfi. Amikor egyedül vagy a gondolataiddal nincs nemed, amikor társaságban vagy nővé vagy férfivé válsz, mert szükséged van a szerepedre...
2016. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

- Nem dohányzom, nem iszom alkoholt, nem nézek sportot.

- Káromkodok

- Ütöttem már meg embert, és szívesen ütök is, bármivel.

- Akár macskát, kutyát is eltaposnék.

- Nagyon határozott vagyok, érzéketlen.

- Nincs kapcsolatom mert nincs nekem megfelelő személy, én azt választom akivel életemet leélném, nem csak ilyen jött-ment szaros.


A mostani fiúknál ritka az aki "megfelel" a nemének. Szoktam látni, hogy puszival köszöngetnek egymásnak, facebookon sziveznek egymásnak, vagy pont úgy írnak mint a lányok, stb.

Ismerek még olyan szülőket is akik rohadtul nem fogják fel mi egy férfi dolga a családban.

Szóval nem vagy egyedül.

2016. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindaz amit felsoroltán nem kifejezetten a férfiasság ismérve. Ezek inkább egy háborodott, agresszív, nagy mértékben buta, műveletlen és kulturálatlan ember ismertetőjegyei. Egy férfi udvarias, segítőkész és tisztelettudő a nőkkel/lányokkal, idősekkel, rászorulókkal. Mindig ad a megjelenésére, alkalomhoz illően öltözik, nem beszél lyukat a hasába senkinek ha nem kérdezik, ha meg kérdezik választékosan, részletesen kifejti a véleményét dolgokról mindig a körülmények figyelembevételével. Tájékozott, követi a hazai és nemzetközi politikai és kulturális eseményeket, véleményt formál s véleményét összeveti mások meglátásával. Tanul, folyamatosan képzi magát, olvas, egymástól eltérő stílusú zenéket is meghallgat. Nem dohányzik, nem iszik alkoholt ha nem muszáj, kerüli az agyoncukrozott ételeket, rendszeresen fogat mos és törődik magával higiéniai szempontból (pénisz és végbélnyílás rendszeres, alapos tisztítása szappannal), a szakállát és bajuszát formára alakítja vagy borotválja. Attól még, hogy valaki férfi nem kell úgy kinéznie mint egy mentálisan sérült embernek, aki a saját testnedveiben fetreng egész nap.
2016. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!