Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-22 éves lányok! Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-22 éves lányok! Milyen külső tulajdonságok felelnek meg nektek? 19/F

Figyelt kérdés
Belső tulajdonságot ne írjatok,az érdekel,hogy milyen külső kell.

2016. okt. 21. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Elsősorban az hü lyeség, hogy kell. Nem alkothatsz magad mellé valakit.

DE pl nekem a magas 185+ férfias alkatú férfiak tetszenek. Ő egy jó példa rá [link]

Legyen szép arca, a testére figyeljen oda. Ne legyen mai buz igyerek, ne legyenek rajta divat tetoválások, unblock kerülje ezeket a mai divatnak mondott dolgokat.

17L

2016. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Átlagos testalkat. (Se nem sovány, se nem elhízott)

Átlagos magasság (155centitől azért magasabb legyen, vagy ugyanennyi) Átlagos arc (nem baj ha van rajta pár pattanás, azt rendbe lehet tartani, csak nézzen ki arányosan a feje)

Ápolt külső (nem zsíros a haja és nincs rajta 5 napos borosta)

Kb ennyi

2016. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Magas, fehér bőr, sötét haj, kék szem (világos). Vékony, de izmos (táncos/deszkás alkat). Kisfiúsabb arc, a borosta ha jól áll neki, akkor nem zavar...és nem utolsó sorban művészkezű.


Ez egy ideál, ami nem azt jelenti, hogy mindenképpen ez "kell". Egy szőke, zöld szemű srácban is megfoghat valami.


18L

2016. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Látszódj gazdagnak, és verj rájuk napi 100.000 forintot. Ez kell MINDEGYIKNEK.
2016. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ideál:kb.190 cm,világos haj,világos szem,világos bőr. Erős csontozat,testfelépítés(értsd:széles vállak,nagy kezek pl.)!!nem kell,hogy izmos legyen!!

Legyen igényes,plusz pont ha nem a mai divat szerint öltözködik,sokkal jobban bejön a normális farmer+normális póló+sportcipő :) Elegancia is tetszik,de abból is a régi,klasszik.


Felsoroltam itt most minden ideált,de lényegében csak 2 dolog van,ami számomra tényleg fontos:magasság/de csak azért,mert én is magas lány vagyok/,illetve a hosszabb v. hosszú haj kizáró ok. Ezt a kettőt velem nem tudná elfelejtetni semmilyen szerelem,a többi igazából lényegtelen. :)

2016. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Utolso,attol,hogy te frusztralt vagy,es itt vezeted le a feszultseget,nem lesz minden lany penzehes.

A magas fiuk jonnek be(en sem vagyok kicsi,az osztalyomban talan csak 3 fiu magasabb nalam),emellett a voros haj a gyengem,illetve legyen sportos testalkatu. Nem muszaj,hogy kockas hasa es nagyon izmos karja legyen,de azert latszodjon,hogy mozog valamit. Emellett legyen apolt,igenyes,ez alap. Ja,es vidam,mosolygos,ez a legfontosabb.

2016. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

160cm vagyok de muszály hogy 185+cm-es barátom legyen

#nemvagyokfelszínes

2016. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kb 180 centi ( az nekem pont az a magasság hogy nyugodt szívvel húzhatok mellette magassarkút de törpének sem érzem magam :D ) izmos de nem túlzottan szóval nem az a kétajtós szekrény de azért legyenek meg a kockái :D lehetőleg legyen világos haja tehát szőke vagy szőkésbarna de a szőkésbarna jobb + szép mogyoróbarna szemei *-* a borostát meg a szakállat annyira nem birom nem azért mert nem néz ki jól mert van akin kimondottan szexinek találom (van akin meg nem) de engem irritál pl csókolozás közbe...:D aztán legyen tetkója mert nagyon bejönnek a tetkos pasik *-* ja és tudom bogy az öltözéket és a stílust nem írtad de a ruha is valamennyire a külső része ugyhogy leirom hogy nekem nagyon nagy kedvencem a fekete bőrdzseki egy fiún. Nem tudom miért de egyszerűen bőrdzseki mániám van :D nekem is van mindenféle színben viszont ha meglátok egy amúgy is helyes pasit fekete bőrdzsekiben akkor nekem annyi :D valamiért nagyon bejön...19/L
2016. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Göndör/hullámos hajú, világos bőrű, 190 cm magas, nem kigyúrt fiúk tetszenek. Erős állkapocs, kisfiús mosoly, kedves szemek.

16/L

(184 centi vagyok, szóval az ideál mindenképp 185+)

2016. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Smile_44 válasza:
57%
Csak én vagyok olyan hogy sosem a külső volt a legfontossab? Lehet valaki top kúl csávó és közben olyan buta vagy netán beképzelt de természetesen ez csak egy példa nem akarkk megserteni senkit. Szoval ha megfog valakiben valami.. nekem mindig ez számított. Tetszhetett külsőre de ha nem fogott meg benne semmi akkor mind1.. :)
2016. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!