Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utalom magamat, mit tegyek? 13f

Utalom magamat, mit tegyek? 13f

Figyelt kérdés

Nagyon szorongo vagyok,nehezen baratkozok..nagyon gazul nezek ki,amikor tarsasagba megyek, olyanokhoz akiket nem ismerek mindig felek

.egy felos kis szar vagyok..emos vagyok, es mindig szeretnek valakivel beszelgetni, de nem megy..utalom magamat..nincsenek igaz barataim, csak hamis haverok, akikkel csak suliban tartom a kapcsolatot..Bocsnat, hogy ekezet nelkul irok, angol billentyum van..


2016. dec. 30. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolsz? Kellene, sokat segít.
2016. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet lefognak pontozni.. de próbáld először magad megismerni, kívül-belül. Keress önismereti cikkeket neten, próbálj motivációt nyerni, és talán ezért fognak lepontozni.. maszturbálj. Ismerd meg magad, fogadd el, és magabiztosabb leszel. Utána már könnyebb lesz nyitni.

18/F

2016. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy nyitottabb a világ felé.Ha meg sem próbálsz beilleszkedni senki nem fog odafutni hozzád hogy "na gyere már focizz velünk"
2016. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor változtasd meg egy kicsit a külsődet (ruházat, hajviselet stb.), lehet hogy az segíteni fog.
2016. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JulesM111 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, te utálod a világot, a világ meg pont tojik rád. Itt a gond.

Igyekezz többet nevetni, ismerd meg az ékezetes betűket, és máris színesebb lesz a világ.

2016. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!