Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért leszek agresszív miután...

Miért leszek agresszív miután festettem vagy rajzoltam?

Figyelt kérdés

Amikor huzamosabb ideig alkotok utána nem tudok magamon uralkodni, és mindenkibe belekötök, és nem lehet rajtam kiigazodni. Leharapom a másik fejét ha kedvesen is szól hozzám.

Miért leszek ilyen?

18/L



2016. dec. 31. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet feljön valami (lelki beállítottság, erős érzelem, stb) az alkotáskor, ami a hétköznapokban el van nyomva.
2016. dec. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen trauma kötődik az alkotáshoz? Elfojtott kisebbrendűségi érzés, ami ilyenkor eluralkodik rajtad? (Csak találgatok.)
2016. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltak elnyomásaim, és kaptam hozzátartozóktól számomra akkor elég mélyen érintő kritikákat. Mostanában nem.

Nem tudom, hogy ilyen módon köze lehet-e hozzá, mert akkor nem érzek semmit, csak hogy morcos vagyok és hagyjanak békén... Akkor is, ha pozitív kép készül.

2016. dec. 31. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alkotás közben felszabadulnak a rejtett energiák. Minden idegszála megfeszül az embernek szinte vibrál az idegtől, az alkotói energiáktól. Ezek azonban nem csitulnak el egyik pillanatról a másikra, idő kell nekik, amíg le tudod vezetni őket. Mint ahogy az igazán jó szex szerves része az utójáték, ami levezeti az érzékek robbanása utáni feszültséget.
2017. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!