Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van akinek nem jön be...

Más is van akinek nem jön be a toy story 3 vége? Érteem ez alatt zt z üzenetet, hogy ha felnőtt akasz lenni akkor mindent el kell dobnod ami eegykor vagy éppeen fontos számodra. A felnőttkort a játék és fantázia elhagyásával párosítja.25f

Figyelt kérdés
A felnőtt kor onnantól kezdődik, hogy valaki képes magát ellátni és le tudott válni a szüleiről. Még csak nem is a felelősség vállalás, mivel tapasztalatból mondom, rémes mennyi felelőtlen FELNŐT szavazóképes állampolgárunk van... A mese üzenete a végén pedig pont nem ez, hanem hogy ha felnőtt akarsz lenni, felejtsd el a gyerekkorod, az egykor számodra kedves dolgokat dobd el, no fantasy, és ezzel be is léptél a felnőttek világába. Én személy szerint sosem léptem be ebbe a világba és a mai napig szeretek játszani, akár videojátékkal, akár a plüsseimmel kicsit, fiú vagyok, és normális életet élek.
2016. dec. 31. 23:34
 1/2 A kérdező kommentje:
elnézést, nagyon rossz a klaviatúrám.... kihagy, és ismétel.... nem néztem át a szöveget teljesen.
2016. dec. 31. 23:35
 2/2 anonim ***** válasza:

A többség elhagyja a gyermeki énjét.

Kevesebben vannak akik nem.

2017. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!