Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha mindig attol...

Mit tegyek ha mindig attol felek hogy elveszik tolem a felretett penzem?

Figyelt kérdés
van sok felretett penzem es ezt a rokonok is tudjak, mivel nincs tarsasagi eletem egyaltalan igy sokat felre tudtam rakni, tudjak hogy nem koltok nagyon sokat csak megveszem amikre szuksegem van meg adok a csaladi kaszaba es ennyi, es vannak csoro rokonaim akiknek csak adossaguk van es attol felek hogy majd egyszer megprobaljak tolem elszedni vagy kolcsonkerni az osszes penzem, paranoias lennek??? am szinte biztos hogy nem adnam oda, megis felek ha megtortenne ez biztos osszevesznenk es meg en lennek a szar ember. egyebkent nekem is kell a penz nem akarok orokke itthon lakni meg szeretnek en is normalis porgos eletet, ezert ugyis nemet mondanek nekik ha ez megtortenne, ez szemetseg??? es miert aggodok olyan dolgokon mindig ami meg meg se tortent???

2017. jan. 1. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod hogy a bankba van, és le van kötve a pénz ezért max csak 20 ezret tudsz kölcsön adni. Kész, vége, ennyi, törődjenek bele.

Remélem amúgy nem otthon tartod a kispárnádban a pénzt...butaság lenne...irány számlát nyitni ha így van viszont.

2017. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
be kell tenni a bankszámára, aztán vegyél el ha tudják!
2017. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod már elköltötted, vettél a holdon egy jókora parcellát, vagy valami hasonló hihehető dolgot.
2017. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lekötöd egy bankszámlán és kész, onnantól ha akarják sem veszik el. Azt meg alapból nem is kell tudniuk hogy ott vagy bárhol mennyid van.


Ha meg bárki is kéregetne, azt elküldeném azzal, hogy bocs, de nekem is szükségem van a SAJÁT pénzemre.

2017. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, mennyi pénzed lehet, talán nem is olyan sok az, mint ahogy te gondolod. De ha tényleg sok a pénzed, akkor ne legyél már ilyen szőrös szívű, és aki rászorul az ismerősök, rokonok közül, azoknak inkább adjál, mint hogy így kuporgasd. Nem viszed a sírba a pénzed, viszont jó érzés, ha az ember segíthet másoknak. És nem az az élet a normális, amelyik pörgős...
2017. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, valoban ez az osszeg csak nekem sok lehet nektek apropenz kitudja, azert nem is osztogatnam ha kernenek, es mi van ha csodbe megy a bank???
2017. jan. 2. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

OTP-be tedd, az biztos hely, és a bank, ha csődbe is megy, egy bizonyos összeget visszafizet úgy 10 millió értékig. v 5 millióig, nem tudom. Kérdezd meg.

Azért egy kis "apróval" kisegítheted a rászorulókat,ha kérnek.

2017. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!