Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon kialakulhatna valami...

Vajon kialakulhatna valami közöttünk a lánnyal, vagy csak én gondolok bele sokat?

Figyelt kérdés

A tegnap eléggé kalandosan indult, tesóm unokahúga és a barátai csinálták idén is a szórakozást, az egyik fő visszamondta és engem cibáltak el egy kis huzavona után. Mivel senkit nem ismertem, abból a baráti körnek nevezhető társaságból, így féltem kicsit.

Közel este 7 óra volt már amikor kezdtek megérkezni a bérelt épülethez, és volt egy csaj aki a barátjával jött.

Feltűnt hogy nem telt el negyed óra, kezdtünk szemezni, utána pár órával később még koccintás előtt kezdtek kidőlni az emberek és egy kis ürüggyel elkezdett beszélgetni velem, tudtam hogy közömbösként kellene kezelnem őt, hisz a srác is ott volt. De nem bírtam megállni hogy ne fogjam meg a csípőjét és combját amikor be állt elém a hangfalnál, a haját is félre tette, kedvem lett volna csókolgatni a nyakát is, odabújni hozzá kicsit táncnál is, de akármennyit is ittam, tudnom kellett tartani magam mert cirkuszt se szerettem volna.

Igazából végig szikrázott a levegő, Ő is remélt tőlem valamit, ugyanígy én is. De a többiek miatt se adta a helyzet, mert nem tudtunk kettesben lenni. Néha úgy érzem maradt egy befejezetlen ügyünk.

Két széket szembe fordítottunk egymással és beszélgettünk az asztalnál, rátette a kezét a lábamra, majd mondta, reméli jól éreztem magam, erre leginkább egy jó csókkal tudtam volna választ adni


Mit tehetnék most?

Jelöljem be, vagy várjak kicsit hogy hátha magától teszi, és megkeres.


2017. jan. 1. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld, aztán ha úgy látod hajlandó rá, beszéljétek meg normálisan ezt.
2017. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!