Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell tennem akkor, ha...

Mit kell tennem akkor, ha eltörtem egy gyerek állkapcsát?

Figyelt kérdés

Belém kötött tegnap egy bulin, és hát "véletlenül" nagyon megütöttem el is ájult meg minden.


Én hülye meg nem voltam tisztában már igazából magammal, és ma megkeresett és elmondta hogy eltörtem az állkapcsát, de még otthon sem meri elmondani.


Rohadtúl megsajnáltam, és nem tudom mit kell tenni ilyen esetben.


MI ilyenkor a helyes???? 24f


2017. jan. 1. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha pedig egy 14-15 éves gyerek ellóg bulizni a szülei tudta nélkül, beiszik, aztán nekimegy egy felnőttnek, aki kiüti, az 100%, hogy nem fog másnap ráírni a pasira. Ha még a saját szüleitől is fél, akkor hogy merne pont annak szólni, aki kiütötte? Plusz egy gyerek teljesen biztos, hogy nem kel fel és nem sétál haza állkapocstöréssel, ájulás után. Még egy felnőtt se...
2017. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tegnap óta nem láttam szóval nem tudom milyen állapotban vagy egyébként.
2017. jan. 1. 19:50
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

miért nem kérdezted meg hogy-és a másik oldalát is el akarod töretni?húzz el az ügyeletre engem meg hagyjál lógva.máskor meg viselkedjél normálisan hogy ne jár így,szevasz!

én ezt írtam volna.

ebben nincsen beismerés és a segítő szándék is benne van.

2017. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha valóban eltört a csontja,és elmegy dokihoz,akkor nem kell feljelentenie.Hivatalból üldözendő a súlyos testi sértés,tehát az orvos bejelenti a rendőrségre.Kötelező neki,akár akarja a sértett,akár nem.Akkor pedig ha elmondja,hogy te bántalmaztad,akkor eljárás fog indulni.Nem tudom láttál -e már törött állkapcsot,de ha te nem láttál rajta semmit,akkor nincs eltörve.Jól látható.Azt a szülei is észrevették volna.Nem tudna enni sem vele.
2017. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha törött az állkapcsa az szerintem látszik, az anyjáék látnák. Onnan kórház, onnan meg megy a feljelentés.

Érdekes kérdés.

2017. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
# 14/15 köszönöm!
2017. jan. 1. 22:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy törött állkapcsot addig tudna eltitkolni amíg rá nem néz valaki az arcára... nyugodj meg, nem tört el annak a mécsesen kívül semmije.
2017. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!