Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az átlagos arcú, agyonsm...

Miért az átlagos arcú, agyonsminkelt lányoknak van a legnagyobb egójuk?

Figyelt kérdés

Smink nélkül beleolvadnak a tömegbe, vagy akár még csúnyának is mondhatóak azok a lányok akiken fél kg alapozó van + szempilla spirál stb. Fellöknek az utcán kb mert nem férnek el a járdán stb. Én annyira elcsodálkozom ilyenkor rajtuk, hogy ezt mégis hogy gondolják? Nem háborodok fel, csak rácsodálkozom a jelenségre. Ugyan ez vonatkozik a "hurkásabb" lányokra is akik belegyömöszölik magukat valahogy abba a cicanadrágba. Ami mostanában megmosolyogtat az ilyen típusú lányokon az a borzalmas szőrme mellény :D

Egyébként fiú téren is vannak eléggé elszánt egyének, azok a nagyon menők akik ugyan 40 kg nyomnak, de bárkinek beszólnak, keménykednek.

Önkritika az nincs bennük? Vagy külső szemmel képtelenek magukat vizsgálni? Esetleg primitívebbek is?



2017. jan. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok pozitív megerősítést kapnak a hasonló barátnőktől meg a "pasiktól", és ettől nő az önbizalmuk és az egójuk is.
2017. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú fut a mű lányok után, és ugyanez igaz a 40 kilós kisfiúkra is. Azt hiszik, hogy a külső a minden, és mivel szépnek gondolják magukat, (mivel a társadalmunk szerint ez az agyonsminkeltség a szépség) azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ. És hogyan lenne önkritikájuk, ha pl.facebookra feltöltenek egy képet, és ott nyalnak nekik csak azért, hogy ne lógjanak ki a tömegből? Igen, képtelenek reálisan látni a világot.
2017. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

szerintem inkább magabiztos lányok legyenek, mint komplexusos akárkik. Nem értem, miért zavar, hogy vannak lányok, akik jó kapcsolatban állnak saját magukkal :D Ezt igazából tanulni kellene, nem kritizálni.

A smink viselés meg a bunkó viselkedés meg semennyire nem függ össze :D Nő vagyok, ha én nem mozdulok el az útból, naponta 5 pasi jön belém, mert úgy érzik, nekik nem kell kilépni oldalra :D

2017. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az az alapelv, hogy csak akkor keménykedjen valaki velem, ha az legalább tud kardot forgatni- vagy szkanderozni. Ha valaki enélkül állna ki velem, arra az összes eddigi feltételezés igaz...:D
2017. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!