Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egyedi vagyok?

Szerintetek egyedi vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon, de nagyon nem szeretnék tucat ember lenni, néhányan mondták már, hogy egyedi vagyok, de egyszerűen nem érzem magam annak. Ha valaki egyedi, akkor azt megjegyzik az emberek, nem elfelejtik, én meg annyira láthatatlan vagyok, hogy a tanárok még a nevem sem tudják megjegyezni, vagy észre sem veszik az osztálytársaim, ha valahol nem vagyok ott.

Ez egyedinek számít?

Először is 13 éves vagyok, lány ( oké, tudom, nagyon fiatal vagyok, meg nem kéne a neten lógnom, stb. ) a kedvenc bandám a Tokio Hotel. A kedvenc énekesnőm Avril Lavigne . Bár mellettük szeretem a Nirvana-t, a Guns N'Roses-t, Asking Alexandria-t, Black Veil Brides-ot, rajtuk kívül még sok bandát, és magyarok közül a Tankcsapdát.

Nagyon szeretek rajzolni, bár szerintem nem vagyok valami tehetséges belőle.

Írni is szeretek, 2 sztorim van wattpad-en, az egyiknek most írom a 4. részét. :)

Szeretek még olvasni.

Meg koncertekre járni ( oké, akkor lehet, hogy erre is jön a letámadás, hogy 13 évesen még nem kéne koncertekre járni... )


Meg még ezenkívül nagyon bírom Petics Kristófot ( akit kizártak az X-faktorból ) :)

Igazából kinézetre... hát nem vagyok valami hú de nagy szépség.

Ja, meg még nagyon csendes vagyok, elég nehezen barátkozok.

Szerintetek.. ez egyedinek számít? Mondjuk szerintem tök átlagos vagyok ( ami bánt is )



2016. nov. 22. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem, te tucat tini vagy. Semmiben sem vagy egyedi...de ez nem meglepő hiszen 13 éves vagy.
2016. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem miért baj az ha nem vagy egyedi? Mi bánt ezen?
2016. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha például tojsz rá hogy nem vagy egyedi azzal már egycsapásra egyedi leszel :P
2016. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Nézőpont kérdése. A tucatlányok között "egyedi" vagy, aki ilyen noname kérdést kiír, és mivel a válaszom nem önigazolja az "egyediségedet", vagy amit hallani akarsz, ezért leviszel mínuszba értékelésben. De ez sem lesz "egyedi" :D

Egyedi helyett nem baj, ha egyéniségre gyúrsz, de - ahogy írtad is - még igen csak fiatal vagy, szóval semmiről nem vagy lecsúszva.

2016. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Szeretem, mikor a tucatlanykak felvesznek egy Nirvana es maris egyedinek erzik magukat.

Csak igy tovabb, tucat vagy.

2016. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
0%? Mínuszba nem megy? Pedig az egyedi lenne :D
2016. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

Egyedi, de nem oly értelemben ahogy te akarsz lenni.

Rendszerben gondolkodó agy mosott babyloni tucat vagy, illetve ennek egy szintjén állsz.

2016. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki válaszolt :)

Mondjuk, azt kikérem magamnak, hogy a Nirvana-t rohadtul nem azért szeretem, hogy felvegyek egy pólót, amit vettetem a H&M-be, aztán kimenjek az utcára mutogatni magam benne... Ezeket, amiket itt leírtam, nem is azért szeretem, mert már úgy kezdődött, hogy "Na, ha elkezdek Nirvana-t hallgatni akkor nagyon menő és egyedi leszek" ez úgy kezdődött, hogy hallottam egy számukat a TV-ben, megtetszett, és rájuk kerestem youtube-on,meg neten és elkezdtem hallgatni őket. De abba a kategóriába azért ne soroljon be senki, hogy felveszek egy Nirvana pólót mert "Az hú de YOLO" ...

Igazából azért számít ennyire, mert az egyediséget találom a világon a legjobb dolognak. És igazából, ha már tényleg, általában egy porszemnek érzem magam a többi ember között, akkor ennek örültem volna, ha legalább ez meg lett volna bennem.. Na mindegy.

2016. nov. 22. 20:19
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
Te 13 évesen legfeljebb a gyerekmenüt kérheted ki magadnak a mekiben.
2016. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedi,minden 13 éves kislány ilyen,(azért remélem vannak normálisak) a zenei ízlésed tucat,nem tudom miért soroltad fel...az a hülye gyerek az x faktorból meg maga a szégyen.
2016. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!