Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudod hogy úgyis el száll...

Ha tudod hogy úgyis el száll felettünk az idő, és olyanokat próbálj ki amit később nem lenne lehetőséged, megtennéd?

Figyelt kérdés
Teszem azt, valaki megkérdezné hogy kérsz egy szívást a füves cigiből? Abban a helyzetben egyszer élünk alapon kipróbálnád, esetleg úgy vagy vele hogy enélkül szeretnél megöregedni, abszolút nem vagy kíváncsi ilyenekre és el határolódsz?
2017. jan. 2. 22:49
 1/4 anonim válasza:
Ha valaki azt kérdezné, kipróbálnám-e a drogot, vagy szívnék-e egy slujkot a füves cigijéből, nemet mondanék, mert egyszerűen nem érdekel az érzés, illetve maga a téma sem. Ellenben ha valaki azt kérdezné, kiugrok-e vele egy repülőből (ejtőernyővel), ellógnék-e egy vizsgát, valami érdekesebb, izgalmasabb dolog miatt, vagy akár csak annyi, hogy leszólítanám-e azt, aki tetszik, nyilván megtenném, mert az idő gyorsan telik, és ki tudja, mennyi maradt még hátra.
2017. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen kvázi bakancslistás téma?
2017. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#

Ezek is jópofa dolgok :)


2#

Ha illik rá a kifejezés akkor tekinthető annak is, szilveszterkor éjfél után lebuktam hogy félre vonultam egy cigire kicsit, de az illető kíváncsi volt hogy milyen, így annyit mondott reméli nem bánja meg :D

2017. jan. 2. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Carpe diem & mea culpa & que sera sera! :D

Nekem ezek a mottóim. Tehát, igen, mivel adrenalin-függő vagyok. Na, de nem mindenkinek megfelelő ez a szemléletmód, mellesleg kell egy kis elmebaj hozzá, hogy valaki ennyire szélsőségesen keresse az élményforrásokat.

2017. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!