Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy csajtol megkerdezem,...

Ha egy csajtol megkerdezem, hogy mit gondol rolam, akkor tenyleg nem fog tobbe ferfinek tekinteni?

Figyelt kérdés
Beszelgetek valakivel a neten es megkerdeztem tole pedig nem akartam. Tenyleg nem fog tobbe ferfinek tekinteni, csak baratnak?
2017. jan. 3. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben nincsen semmi különös, nem fogsz férfiatlan lenni emiatt.
2017. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, valóban nem férfiatlan leszel emiatt.

De soha nem az érdekes, hogy más mit gondol rólad. Az az ő dolga. Az a fontos, hogy te mit gondolsz magadról. Az meg a te dolgod.

2017. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Danke sün

akkor ez csak egy városi legenda?

2017. jan. 3. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Megkérdezed hogy mit gondol rólad. Ő elmondja hogy ezt és ezt. Ebből te hogy silavizálod ki azt hogy akkor nem tekint rád férfiként.
2017. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Korabban olvastam, hogyha egy ferfi ezt kerdezi egy notol azzal megkerdojelezi a ferfiassagat, hogy o a vezeto, a dominans

Ergo a csaj szemeben onnantol csak barat de nem ferfi

2017. jan. 3. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!