Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkos szeretnék lenni ez baj?

Öngyilkos szeretnék lenni ez baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 14 éves fiú vagyok és öngyilkos akarok lenni mégpedig azért mert nincs egy barátom se és mindig csúfolnak és a szüleim egyfolytába veszekednek és a barátnőm is szakított velem most pedig megismertem egy lányt aki hülyére vett és az a pár barátom is szép lassan hagy el naprol napra. Mit csináljak gondoltam az öngyilkosságra. A kérdés nem kamu

2017. jan. 4. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Én a barátod vagyok, ne öld meg magad!
2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem is tudom ki vagy
2017. jan. 4. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Bárkiben előfordulhat ha eljut egy bizonyos szintre. Inkább azzal van a gond ami oda eljuttatott. Iskolaváltást javaslok mielőbb. S jó lenne egy pszichológust is meglátogatni, az önbizalmad növelése érdekében. Jót tenne.
2017. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kösz de sztem a pszihológus itt nem tud segíteni
2017. jan. 4. 20:53
 5/16 A kérdező kommentje:
Már komolyan nincs miért élnem
2017. jan. 4. 20:53
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

De tud!!! Hívd fel ezt a számot! 116-123.

Na meg imádkozz el egy rózsafűzért!

2017. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ingyenes szám.
2017. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem.. nem kellenek a világnak ilyen nyápic kis taknyosok.. még lószart nem tapasztaltál te abból milyen kegyetlen tud lenni az élet mégis itt sírsz.
2017. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Meg csak 14 vagy, elotted all az elet. Nem iden fogsz kozep iskolaba menni? Ha igen meglatod jobb lesz, uj embereket ismersz meg, uj kornyzet es biztos lesznek uj barataid. Es ne gondolkozz azon mindig hogy rossz eleted van ,mert hidd el nekem attol meg rosszabb. Fel a fejjel meg csak most fog jonni az elet java :)
2017. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Ne jöjj nekem azzal, hogy nincs miért élned. Fogadok életedben nem voltál pszichológusnál, s mivel nem a 3. világban születtél ahol éheznek/nem tudnak iskolába járni sokan és még csak nem is civilizált egy terület (aka Iszlám :D), s háború van meg kínzások meg gyerekeket fejeznek le, minden sza.r amit csak el tudsz képzelni, ezért rohadtul eltörpül a problémád több szempontból is. xDD

Ha tudtál szerezni barátnőt szerzel majd másikat. Ha ennyire kellettél neki, akkor nem is igazán ért semmit sem, emiatt ne hisztizz. Iskolát csak tudsz váltani.

2017. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!