Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkos szeretnék lenni ez baj?

Öngyilkos szeretnék lenni ez baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 14 éves fiú vagyok és öngyilkos akarok lenni mégpedig azért mert nincs egy barátom se és mindig csúfolnak és a szüleim egyfolytába veszekednek és a barátnőm is szakított velem most pedig megismertem egy lányt aki hülyére vett és az a pár barátom is szép lassan hagy el naprol napra. Mit csináljak gondoltam az öngyilkosságra. A kérdés nem kamu

2017. jan. 4. 20:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az utolsónak.


Néha jobban tud fájni a lelki terror mint a testi kínzás

2017. jan. 4. 21:06
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

14 éves vagy. SEMMIT nem éltél még, és bár alig két évvel vagyok idősebb nálad, bátran kijelentem, hogy még rengeteg minden fog veled történni, jó dolgok, rossz dolgok.

És már rohadtul elegem van abból, hogy minden második ember öngyilkos akar lenni, ahelyett, hogy megoldani a problémáit. Nem leszel öngyilkos. Már rég megtetted volna, csak sajnáltatni akarod magadat, mert te is tudod, hogy ez baj!

2017. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem akarlak győzködni, elvégre nincs jogom megmondani neked, hogy mit csinálj vagy ne csinálj. És sokszor bosszantó is, ha valaki csak annyit tud kinyögni, hogy "ne öld meg magad". Elvégre az élet csak lehetőség, nem kényszer. Lehetőségnek viszont akkora, hogy keresve se találhatnál jobbat. Csomó mindent megtehetsz, láthatsz, érezhetsz; olyanokat is, amikről nem is tudtad, hogy léteznek, és amikor a legkevésbé számítanál rá, akkor fognak ezek a jó dolgok bekövetkezni. De járj nyitott szemmel, és vedd észre ezeket, akármilyen kis csomagokban jönnek is. Mielőtt elhatároznád magad, arra szeretnélek kérni, hogy ülj le, vagy feküdj le valahova (ahogy kényelmes), és kezdj el keresgélni az emlékeidben és a lehetőségeid közt jó dolgok után. Keress addig, amíg nem találsz valami icipici szívmelengető dolgot! És ne add fel a keresést! Közben pihenj, koncentrálj az életedre, és otthon szabadidődben, vagy a buszon, vagy ahol rád jön, folytasd a keresést.
2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"amikor legkevésbé számítasz rá,akkor fognak jó dolgok történni." Ezt mindenhol annyit hangoztatják,de ez egy jó nagy hülyeség
2017. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 $pumika$ válasza:

Én nagyon szívesen beszélgetek veled ha magányos vagy :))

nem kell öngyilkosnak lenni csak most rossz helyzetben vagy, de még mindig lehetne rosszabb.. csak azokat az embereket kell megtalálnod és velük körülvenned magad akikben látod, hogy hasonlóak mint te és tudnának olyan jó barátok lenni, hogy a szarban sem hagynak cserben

2017. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14 éves voltam, amikor meghalt életem első szerelme szívelégtelenségben. Apum alkoholista volt, elitta minden pénzünket, állandóan vert és mégsem adtam fel.

Azóta elvégeztem az egyetemet, van egy jó munkám, barátnőm, akivel az eljegyzésre készülünk és nagyon boldog vagyok. Ne add fel, mert mindig van kiút :)

2017. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!