Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire gyakori...

Szerintetek mennyire gyakori jelenség az, hogy valaki közömbösnek vagy erősnek mutatja magát, de legbelül szorong, görcsöl, önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gyakori. Én is ilyen vagyok. Félek hogy fogok a jövőben helytállni, állandóan problémákkal küzdök az életben, párkapcsolati életem is egy katasztrófa. De ennek ellenére szerintem fontos hogy egy férfi magabiztosságot, erőt és biztonságot sugározzon a környezete felé.

De nem hiszem hogy ezzel egyedül lennék. Szerintem az emberek jelentős része ugyan ilyen problémákkal küzd, sőt sokaknak még nálam is nehezebb. Ezért sem engedhetem meg hogy depresszióba essek, mert közvetlen ismerőseim mellett ezeket az embereket is cserben hagynám.

2017. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelen. :(
2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!