Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen céltalan az életem....

Teljesen céltalan az életem. Semmi motiváció. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom a helyem. Nincs semmi ami érdekel, nem mozgat semmi. Próbálom keresni azt,amivel le tudom foglalni magam hosszú távon,de minden próbálkozás csak ilyen pillanatnyi fellángolás. Próbálkoztam pl rajzolással, megvettem hozzá mindent aztán azóta úgy van a papír meg a ceruza ahogy leraktam. Mostanában idegen nyelvet kezdtem el tanulni de egyszerűen nem tudom rávenni magam,hogy most leüljelek és tanuljak. A munkám is totál zsákutca,bár azt szeretem csinálni csak nem ott ahol most vagyok. Barátnőm sincs, a társkereső oldalakat meg inkább hagyjuk, még csak választ se kaptam. Nem tudom mit kezdhetnék magammal teljesen kilátástalan minden. Semminek se tudok örülni, ugyerzem kezdek magamba fordulni.
2017. jan. 5. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

A társkereső oldalakkal nem lenne gond. Inkább a másik nemmel van baj. Próbálkoztam én is sok lánynál, nagyon korrekt normális leveleket írtam és volt aki azt írta hogy nem vagyok az esete.... nem ismer, nem lát rólam képet, de nem illünk össze. tudok gratulálni az olyannak.


Ne társkeresőzz, nincs értelme. A nők ott felsőbbrendűnek hiszik magukat, pedig nem azok, azt hiszik csak ők választanak ha párkeresésről van szó, pedig nem. Na mindegy, hagyjuk ezt a témát.


Nem tudom mennyi idős vagy, egyedül vagy szülőkkel élsz. Azt javaslom kezdj el sportolni. Járj el kondiba, vagy uszodába. MEllette tanulj ki egy normális szakmát, pl autószerelő, vagy villanyszerelő. Az iskolában meg tudsz ismerni embereket, akár még nőt is szedhetsz fel komolyabb kapcsolatot is alakíthatsz ki vele, és barátokat is szerezhetsz.


Az internettel ne nagyon foglalkozz. Én azt vettem észre hgoy depresszióssá tud tenni a net világa és egyes emberek nemtörődömsége.

2017. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hobbit keress, hanem életcélt. Pl menj el kikapcsolódni külföldre. A tengerpart remek hely.
2017. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

31 éves vagyok,külön élek. Jó szakmáim vannak, elektronikai műszerész es CNC forgácsoló. Lehet igazad van,hogy kicsit hanyagolni kellene ezt az internet dolgot. Sport is segíthet, talán a kondi terem jó ötlet. Külföldre sajnos nem tudok menni, nem engedhetem meg magamnak, épphogy nem egyik hónapról a másikra élek. Bár a kondit is finanszírozni kellene valamiből,lehet inkább uszoda lesz belőle.. Majd csak alakulnak valahogy a dolgok

2017. jan. 5. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz szét kondik között, elég nagy köztük az árkülönbség. Ahogy az uszodák közt is. Járj el futni. Vagy menj el gyűlésekre. Könyvnapokra, csatlakozz csoportokhoz. Biztos vannak helyek amik érdekesek.


Ne add fel!

2017. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!