Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok már motivált, mit...

Nem vagyok már motivált, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem depressziós vagyok.

Amit akartam, elértem, jó munkám van, jól keresek, kocsi, lakás megvan. Eddig mentem előre törtem fölfelé a melóban, de a korom és az évek hiánya miatt nem tudok tovább menni. Elértem, amit lehetett. Van hobbim, sportolok,ami valamilyen szinten kapcsolódik a munkámhoz is, ezen a téren sem tudok újítani. Megvan a megszokott baráti köröm, nem kívánok másokkal ismerkedni, a legtöbben képmutatók. A családommal nem tartom a kapcsolatot. Egyetlen hiány az életemben, a barátnőm, pontosabban az ex barátnőm. Szeretem őt, de nem kaphatom vissza, beletörődtem. A többi nőt nem nehéz meghódítani, semmi kihívás nincs bennük. Nem is akarok normális kapcsolatot.

Nincs olyan területe az életemnek, ami motiválna, ami azt mondaná, hogy gyerünk tovább előre. Ez az érzés megfojt. Mit tegyek? 25F



2016. okt. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert nekem pont azokból a dolgokból van hiányoságom amik neked már megvannak, és azt gondoltam hogy ha ezek már megvannak akkor elkezdhetek gondolkodni egy normális kapcsolaton. Bár a családomról én nem tudnék lemondani mivan akkor, ha a családodon belül nem kaptál meg valamit amire vártál, és ezt a nőkben/társban keresed? Szerintem az is jó ,ha ezeket a dolgokat megtudod tartani, és türelmes leszel addig amíg el nem jön az aki nem hiány érzetet ad az életedben ,hanem tényleg a részese is lesz.
2016. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Családom igazából nincs is, van anyám, hát tőle nem sok jót kaptam, leginkább semmit. És van az elkényeztetett nővérem, akivel külön nőttünk fel, csöppet sem hasonlítunk.

A barátnőm mindent megadott nekem, azt én rontottam el (nem megcsaltam). Nekem ő az Egyetlen. Más nőtől semmi komoly nem kell.

Sok sikert Neked amúgy!

2016. okt. 10. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Adakozz a szegényeknek. Nekem pl. adhatnál pénzt, boldoggá tennél.
2016. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszahódítani a barátnődet...ha jól veszem ki a szavaidból, más már úgysem vigasztalna.
2016. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!