Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez velem? (lent)

Miért történik ez velem? (lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje (úgy nyáron kezdődött) sokszor lehangolt vagyok. A lényeg, hogy történt egy -két dolog a magánéletemben amivel nagyon nehéz együtt élnem. Egyik pillanatban tök motivált vagyok: próbálom megvalósítani a terveimet, hogyan lehetne jobb az életem stb.. másik pillanatban meg mindent reménytelennek érzek és inkább hagyni akarom az egészet a fenébe had menjen minden magától akár nélkülem.. Régebben ez inkább naponta, hetente változott, de mostanában óránként.. bár akkor mindig jobb picit, mikor emberek között vagyok, főleg ha olyanok között, akiket kedvelek. Miért van ez? 16F

2016. dec. 19. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Talalj magadnak vmi elfoglaltsagot az majd talan lekot :)
2016. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mostanában nem nagyon tud lekötni semmi, vagy csak egy darabig utána kezdődik ez a "hagyjon mindenki békén" érzés..
2016. dec. 19. 19:13
 3/3 anonim válasza:
Depi
2016. dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!