Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen is ennyi antiszociális...

Régen is ennyi antiszociális ember volt mint most?

Figyelt kérdés
Alapbol közvetlen embernek tartom magam,imádok beszélgetni,barátkozni,ismerkedni.De amiket hallok az emberektől,eszem meg áll.Van ez a sok állat fanatikus:válltig állítják,hogy kutya,macska stb.annyit ér mint egy ember,van hogy tobbet is.Minden ember állnok,gonosz,irígy.Csak az állat őszinte,szerető.amit én nem hiszek el mert az állat ösztönlény,nem tud válaszolni,nem tudsz vele beszélgtni,csak hallgat mig a barátok ugyen támogatnak,nem kell leírnom mennyivel jobb egy barát.attol h csalódtak néhány embrben mindenkit elitélnek.ez a rohanó világ teszi szürkévé az embereket?!? Nincs idejük barátkozni,régen azért fontosabbak voltak az emberi kapcsolatok ugye? 18\L

2017. jan. 5. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg sok gonosz van,vigyázni kell velük kislányom.én nem csodálom,hogy ennyi "antiszociális" van.


21/L

2017. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ezt elég szarul fogalmaztam,de nézd el nekem
2017. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Muhahahaa leszel majd te is idősebb s tapasztalod a paraszt nép undorító oldalát.


Vannak a magam fajták, akik el vannak titulálva antiszocnak, de ha egy rendes ember szóra fakaszt, mert úgy gondoljuk "nah ő talán nem olyan, mint az átlag", akkor csiripelünk mi éjjel nappal minden szép s jóról. Csak az a baj SOKAN visszaéltek a nyitottságunkkal. ;)


Meg mondjuk engem nem érdekelt suliban se az unalmas vagy épp szerintem szánalmas témák: Kit ki hogyan kefélt vagy csalt/dobott...ivott segg részegig vagy hányta telibe a másikat.


Nagy az érdeklődési köröm, de sok primitív tömeg bírka agyáig el se jutnak szavak, nemhogy értelmezze azokat ><


23-N

2017. jan. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem az állatok is ugyanolyan undorítóak mint az emberek.
2017. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!