Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés
Mindenki ahol csak tud,kicseszik a másikkal.Mindenki csak bántani,piszkálni akarja a másikat.Legszivesebben eltaposnák a többieket.A gyilkosok is mind úgy születnek,hogy a társadalom kicseszik velük

2017. jan. 7. 17:12
 1/9 anonim válasza:
Az ilyen embereket vagy valami nagyobb lelki probléma érte, vagy pedig csak önzőek.
2017. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
"Nincs gonoszabb ember annál, mint aki egykor jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette"
2017. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én környezetemben nem gonoszak.

Családom és barátaim is normálisak. Osztálytársaim is azok voltak. Munkatársaim között is csak egy-két fura van.

A gyilkosok bűnét meg ne akarjuk másokra meg a társadalomra kenni.

2017. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clay Morrow ***** válasza:
Mert ez is egy emberi vonás.
2017. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mostani osztáylomba, úgy hogy mindenki nagykorú még a barátok is szivatják egymást, az előzőbe ahol 14 éves kormtól jártam, ott még akinek nem voltál szimpi az is segített..
2017. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
52%
Sajnos ez igy van amit mondasz, talán annyival kiegészíteném hogy hajlam is kell hozzá, vannak jó emberek is, próbálj meg jó emberekhez orientálódni tudom sajnos nagyon nehéz meg mindig belebotlunk egy köcsögbe de mosolyogni kell rá és ott hagyni, én csak 27 vagyok de mamám 70 felett mindig azt mondja hogy fogok még ennél is durvább dolgokkal találkozni és sajnos már hiszek neki...
2017. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, hozzám ha ennél durvábbal jönnek mint most akkor már feljelentem xD
2017. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem de facto gonoszság nem létezik.

Amit gonoszságnak látunk, valójában jócselekedet, csak sokszor az önző ember magának szerez örömet azzal, hogy másokat bánt. Még a szadista pszichopata is sokszor nem azért gyilkol meg vagy bánt másokat, hogy fájdalmat okozzon, hanem magának örömet vagy kielégülést, csak képtelen átlátni tettei következményét és súlyát. Kicsiben ugyanez megy a mindennapi életben is, a fő motiváció az esetek túlnyomó részében valószínűleg a saját vágyak, frusztrációk és bizonytalanságok kielégítése/eltüntetése, és ezért számukra nem nagy ár a másik ember megbántása, csesztetése, bántalmazása.

2017. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es és utolsó válaszoló, mindkettőtökkel egyetértek.
2017. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!