Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok így vele, hogy...

Csak én vagyok így vele, hogy -11 fok nekem nagyon jó idő?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza a szabadból másfél óra biciklizés után.Sokkal jobban nekem ez,mint ha nyár meg meleg lenne

2017. jan. 7. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint a 40 fok nyáron.
2017. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még így fiatalon csak úgy érzed hogy neked jó. Jó én is csak 20 on éves vagyok, de sok munkatársam mesélte hogy ők -15 -20 fokos időbe is vígan szaladgáltak egy hosszúnadrágba aláöltözés nélkül, meg hogy ők nem fáztak. Igen nem fáztak de így 30-40 éves korukra olyan ízületi gondjaik lettek hogy már ezzel kell leéljék az életüket.

Én 10-15 évesen ami nem volt annyira régen akkor is amikor hidegebbek voltak, meg leesett a hó akkor is kint hülyéskedtünk tiszta vizesek voltunk, ránk fagyott lábunk tiszta vörös volt már amikor hazaértünk. Igen én már érzem a jobb lábamon hogy gond van 2 éve volt egy félrelépésem ami miatt kiment a bokám, akkor voltam orvosnál ugye és ő már tudta hogy ízületi gondjaim lesznek, és igaza volt. A bokámnál a baleset miatt érzem, a térdemnél a hideg cseszte szét, és igaz még annyira nem fáj, de mondták hogy amennyire idősebb leszek annál inkább fogok szenvedni. A sógorom 28 éves ő képes volt erős mínuszokba vékony melegítőbe elmenni futni, csak felül öltözött fel rendesen, az is jó 10 éve volt, és már szenved a lábai miatt.

Én nekem a legjobb idő az amikor 23-25 fok körüli kellemes kora nyári idő van, nem izzadok mint a ló és sima pólóba meg vékony nadrágba mászkálhatok nyugodtan az utcán mert nem fagyok szét.

2017. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, mint gondoltam, a melegtől rosszabbul tudok lenni, mint a hidegtől.
2017. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a második írja, nagyon vigyázni kell a hideggel. Főleg a biciklizéssel, futással, ízületek terhelésével, életre szóló gondokat össze lehet velük szedni. De elég ha csak a hajhagymák megfáznak aztán simán kihullik a hajad, ismerek embereket akik így jártak 30 éves korukra.


De egyszer én is elmentem jó hideg időben futni mert "egészséges a futás". Ráadásul tök edzetlenül, mire hazaértem fájt a térdem, másnap meg állni nem bírtam. Azóta gyakorlatilag folyamatosan ezzel szenvedek és nem vagyok még 28 éves sem...


Ezektől függetlenül a meleget is utálom, érzékeny vagyok rá, 30 fok felett már teljesen kész van a szervezetem tőle.

2017. jan. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Benn, a fűtött helyiségben biztos jó.
2017. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy csinálod, én nagyon fázom. Ma voltam futni, felöltöztem rendesen, de alig vártam, hogy teljesítsem a magamnak kijelölt távot, aztán menjek végre haza, mert ahogy izzadtam, csak egyre jobban éreztem a hideget.

Viszont én nyáron, harminc-negyven fokban vagyok elememben, olyankor esik a legjobban a sport, hűt az izzadtság, imádom :) Anno dolgoztam konyhán, na ott tudtak lenni eszméletlen melegek, de én sosem lettem rosszul.

Most nagyon irigyellek. Nyáron meg majd nem foglak :D

2017. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!