Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megláttok az utcán egy...

Ha megláttok az utcán egy szép nőt mit csináltok? Megbámuljátok? Odafütyültök neki? Szemeztek vele?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Megyek tovább.
2016. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Megdugom őt.Gondolatban.
2016. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Elmegyek mellette, nem ismerkedem utcán.
2016. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Semmit. Mert a szépség nagyon csalóka . Ha egy nőt első látásra szépnek lát az ember az utcán, az valószinüleg csak a sminknek tudható be. Inkább feltűnő mint szép, csak a tekintetet vonzza.
2016. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Megnézem, akár hosszabban, igen, főleg, ha jó a melle.


A nemem, korom és a hosszútávú párkapcsolat egészen más lapra tartozik, ez merő esztétika iránti tisztelet.


S nekem nem a jó smink a szép, ahhoz azért megfelelő arcvonások vagy alak kell. Bár simán értékelhető valakinek a smink iránti tehetsége, ízlése, az öltözködése. Az is hozzájárul a szépséghez, semmi baj nincs azzal, ha tetszik nekünk (nekem az extrém arcfestés jön be inkább, főleg az ilyen koponyás stílus, de azt nem látunk akárhol :D).

2016. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiii ***** válasza:
63%

Én ugyan nő vagyok, de nem vak a szépségre (és a szépség nemtől független).

Ha látok egy szép nőt, jóképű, jó kiállású férfit, megnézem, igen. Ha különösen szimpatikus és tetszik a kisugárzása, szemezek vele.

De a füttyögés nem az én stílusom, már csak azért sem, mert nő vagyok.

2016. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan elmegyek mellette, ennyi. A fütyülés és a bámulás szerintem kifejezetten bunkó dolog...
2016. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Leütöm egy féltéglával, behúzkodom egy nyirkos sikátorba a kuka mögé és fajtalankodásba kezdek azzal a szép testével.

Dolgom végeztével betakarom egy Blikkel meg ne fázzon, vagy ki ne hűljön, hátha más is használná.


A fütyülés nem az én stílusom.

2016. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Clay Morrow ***** válasza:
77%
Max megbámulom, más semmit.
2016. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miután rápillantok és 2 tized másodperc alatt feldolgozza az agyam, hogy szép nőt látok, 6 tized másodperc alatt átfut a gondolat a fejemben, hogy sosem lenne nála esélyem, mert nem nézek ki jól és tök felesleges időpocsékolás még csak szemezést kezdeményezni is vele. Így röpke egy másodperc alatt rápillantok és megyek is tovább, ahova eredetileg tartottam. Nagyjából ennyit vált ki belőlem egy szép nő.
2016. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!