Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a gond velem? Hogy lehetnék...

Mi a gond velem? Hogy lehetnék egy kellemes ember, akinek vagynak a tarsasagara? 19/f

Figyelt kérdés

Nem találom a helyem az emberek közt. Amikor társaságban vagyok 15percig ugy elszorakozunk de utana en mint egy kuka nem tudok sokat beszélni semmilyen témáról,ma is lementem par haverral dumalni es fellepett a kinos csend mikor ketten maradtunk egy sraccal,pedig mar ezer eve ismerjuk egymast.

nem érzem hogy igazán fontos lennék akárkinek is.nem írnak nekem fb-n sem,nem tudok senkivel sem ott se beszélgetni...

mit tehetnek ez ellen?


2017. jan. 7. 23:51
 1/6 Chopen ***** válasza:
53%
Az alkohol megold mindent, de ha az nem opció, akkor kérdezgesd a másikat az érdektelen életéről, majdcsak eljuttok valahova, mindenki szereti, ha érdeklődik iránta.
2017. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak annyit kérek, hogy ne hallgass az előzőre. Soha nem lesz erős jellemed, ha az alkoholt fogod mankónak használni.
2017. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Chopen ***** válasza:
Ha erős jellem nem is, kellemes ember lehet. :D
2017. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem én ezt srácok,érdekel is amit mond sokszor kérdezősködöm, de nem megy az hogy egy témáról egy óráig beszéljünk kivéve ha annyira közös az a dolog. De valahogy ez nem megy. Lemegyünk beszélgetni elmondja mi történt vele ,meg én is. Nevetünk egy jót de utana teljesen elakad az egesz es csak menekul mindenki.

Hogy lehetnek olyan akivel szivesen beszélgetnek?

Milyen az amikor te keresed valakinek a társaságát mert annyira kedveled?

2017. jan. 8. 00:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Menni fog, csak gyakorolni kell. :)

Egyszerűen mondd ki, amire éppen gondolsz, ami eszedbe jut.

2017. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy ki keres a facebookon!
2017. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!