Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Min változtassak? (bővebben lent)

Min változtassak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Alapjáraton nagyon úgymond "gyenge" személyiségnek érzem magam. Még nagyon fiatal vagyok (13/f), na de a lényeg az lenne,hogy: Amikor Bemegyek iskolába úgy kezdődik a napom, hogy megállás nélkül dobálják a táskám, tolltartóm, elveszik a cuccaim, ezzel még úgy nincs is baj. Aztán engem kezdenek rugdosni, ütögetni hátulról fojtogatni. Amikor már teli van a pohár, kegyetlenül vissza szoktam ütni figyelmeztetésképp, hogy Ennyi mára elég. Tudom nagy hiba, de aztán egész nap bűntudatom van és próbálok az illető(k) kedvében járni. És az egésszel arra akartam kilyukadni, hogy mit tudnék magamon változtatni hogy ne csinálják ezt. Mindig próbálok jófej lenni, de nem megy. Egyetlen egy jó tulajdonságom van, hogy kitartó vagyok (inkább céltudatos) és nagyon nehezen tudnak felidegesíteni. Legszívesebben addig verném a fejem a falba míg bele nem halok, egy ember sincs aki normális lenne, szóval velem van a baj. Így "áldozatként" meséltem el a történetet külső szemlélőként lehet hogy nekik kell igazat adnom és nincs okom kiírkálni ezeket a dolgokat. Lehet hogy csak túlreagálom. Nem is értem erre milyen választ várjak hisz nekem kéne megoldani a problémáimat. De azért ha van valami ötlet akkor jöhet ..

2015. márc. 31. 20:56
 1/3 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Ha egyszer már odacsaptál nekik akkor már ne kezdj a kedvükben járni, mert akkor megint azt hiszik, hogy piszkálhatnak. Ne akarj olyannak a kedvében járni, aki csak a károdra hajt.
2015. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezd el sportolni. 13 évesen pl. nem késő még elkezdeni vízilabdázni vagy kézilabdázni. A sport beilleszt egy közösségbe ahol jól érzed magad. Egy csapatban nincsenek szekálások, és új barátaid lesznek. Ha ott már beilleszkedsz akkor nem fogod többé gyenge személyiségnek érezni magad, amit a többiek is észrevesznek majd a suliban. :)
2015. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a kommenteket..:) De ezeket a mostani barátokat megpróbálom kerülni...
2015. márc. 31. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!