Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi bajom lehet ebből 17...

Mennyi bajom lehet ebből 17 évesen? Komoly egészségkárosodás? Maradandó gond?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy mondjam.

Függőség lenne hogy kényszert érzek a virrasztásra?

Amikor nem alszom ki magam és teljesen le vagyok csapolva agyilag olyan könnyűnek érzem magam.Egyszerű minden,kevesebb gátlásom van.

Sok lelki eredetű bajom van,elhagyottnak,magányosnak és szerencsétlennek érzem magam.Ezzel próbálom szerintetek kiegyenlíteni a rossz érzést?Tompítással?

Az ezzel járó hallucinációkat is nagoyn élvezem mikor mozognak dolgok vagy hallok szavakat ha már régóta nem aludtam.

Némi kávé mellett nem is vagyok fáradt,szóval semmi bajom sincsen ilyen téren.

Jó érzés,és ha olyannal foglalom le magam amit szeretek akkor nagyon lassan telik az idő.Egy órát 4-5 órának érzékelek.

Ilyenkor szeretek túrázni,vagy olvasni.A kérdés: Milyen káros hatásai lehetnek hosszútávon?

A héten ez a második átvirrasztott éjszakám.Tudnék aludni ha akarnék,de nem akarok,és így nem is vagyok fáradt.

A használható válaszokért küldök zöldet!



2016. júl. 11. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Az immunrendszeredre egyáltalán nincs jó hatással a virrasztás.
2016. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mókásnak szoktam találni amikor átvirrasztott éjszaka után olyan fura minden. Mindig azt hiszem hogy cicákat látok az úton. :D

19/F

2016. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%

Hülye vagy barátom.

Ez olyan, mint a késői evés. Sokaknak nem jelent gondot, és nem érzik a káros hatását, de egy idő múlva megsínylik. A tested nem egy gép, hogy beolajozd, vagy kicseréld benne az alkatrészeket,ha már ósdi. Ha elromlasz, vagyis elrontod magad, úgy maradsz. Egy idő után úgy is meghalsz, de így hamarabb. Bármi betegséget elkaphatsz, legyengülsz a kevés alvástól, és ez egyáltalán nem normális. Ha élevezed a hallucinációkat, akkor szívj valamit, vagy tudom is én, az sem jobb, de azért ez abszurd.

Bármi betegséged kialakulhat, főleg, hogy még elég fiatal vagy. Erről sürgősen szokj le, egyáltalán nem tesz jót!

2016. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

Most hallok ilyet először,pedig 30 éves vagyok

Jót biztos nem tesz,100%

2016. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Vannak homonok amik csak alvás közben termelődnek,ezek hiány a maradandó egészség károsodást okoz.

Arrol nem is beszélve,hogy a figyelmed lankad,és elcsap a villamos.. vagy bukod a sulit és csöves leszel.

2016. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!