Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány embert ismertek akire...

Ti hány embert ismertek akire "hatnak" az ASMR videók?

Figyelt kérdés

Justvidman után gondolom mégtöbben kipróbálták de azt vettem észre hogy a baráti körömből kb senkinek sincs bizsergő érzése, én régóta nézek, segít ha pánikrohamom van és van hogy teljesen ellazulok, néha elalszok tőle de megértem ha valakinek bizarr és fura (van mondjuk pár érdekes, mondjuk a Hollós-dinnyés csávó (EphemeralRift) tényleg elég érdekeseket csinál). Viszont azt hittem tekintve hány videó van fent az emberek úgy fele minimum érezhet tőle valami mégis akárkit kérdezek neki egyáltalán nem jön be ennek semmilyen formája.

Ti hány embert ismertek aki ezeket szereti?


2017. jan. 8. 00:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket, különösen Made in france, vagy Asmr magic videóit. Nagyon ellazít a hajvágás , és a krémes fül masszázs videó. Vagy a teásdoboz zörgetés. Imádom!
2017. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülök,hogy végre felkapta a tudomány/média azt a területet,amire én már kisgyerek korom óta választ keresek.

Kiskorom óta izgalomba hoztak ezek a hangok. Azt hittem, valami különleges hiperérzékenység, betegség van bennem, amiről másoknak nem is érdemes beszélni, mert a végén egy idegszanatóriumban kötök ki.

Amikor a való életben csámcsog, cuppog valaki, azt nem tudom elviselni, ezért sokat veszekedtem a szüleimmel,testvéremmel - pont azért, mert valójában felizgatnak ezek a hangok.

Amióta megtudtam,hogy létezik ilyen, megnyugodtam, választ kaptam arra a kérdésre,amit soha nem értettem magamban.

Egyébként az én füleim tényleg nagyon érzékenyek. Túlhallok - azaz szélesebb skálán hallok,mint a legtöbb ember, talán ezért váltja ki belőlem ilyen intenzíven ezt a hatást.

2017. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#11-es vagyok... annyira megnyugtat, sőt túlzottan álmos leszek tőle! Alig várom sokszor hogy egyedül legyek s hallgassam végre :)
2017. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Én is sokszor elálmosodom tőle, alvás előtt néha hallgatok aztán szinta még be se feküdtem az ágyba már alszom.

Amúgy erről beszélni kb olyan mint valami fétis :D

-Neked mi jön be?

-Fúúú a kötözés meg a csipkés fehérnemű, olyan szexi

-Nekem meg a combfixek


Eközben:

-Neked mi jön be?

-A teásdobozok és a hajvágás

-Én a sminkecset simogatást és hab hangját imádom, órákig tudnám csinálni

2017. febr. 6. 11:26
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
:D ma pl Asmr magic videót hallgattam, olajos kézzel mű fület massziroz... annyira megnyugtató volt, közben betegnek éreztem :D arra gondoltam , hogy mit szólna egy ilyen videóhoz xy ismerősöm . Hát tutira azt mondana hogy ilyeneket a pszichók hallgatnak
2017. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete minden este erre alszom el-rekordidő alatt.

Engem kiráz a hideg és érzem azokat a hatásokat és imádom :)

Viszont csak egyetlenegy videócsatorna jött be, a többi inkább idegesít: Gentle Whispering ASMR

Ha csak hallgatom, akkor is ráz a hideg, de ha nézen is, akkor mégjobban. Pár perc alatt képes vagyok bealudni tőle.

22/L

2017. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 én is az ő videóit néztem kezdetben, imádom a hangját :D
2017. febr. 19. 14:40
 18/21 anonim válasza:
100%

Én is szeretem. Valszeg azért van ennyi videó, mert mindenki könnyűnek gondolja a műfajt. Nagyobbat nem is tévedhetnének. A hatásossághoz nálam több dolog kell, kell finomság a mozdulatokban, kedves hang, megfelelő nyelv (pl. az olasz, spanyol, portugál a ritmusossága, pattogása miatt teljesen alkalmatlan), ha látszik a lány, akkor fontos, hogy azért nézzen ki valahogy. Na meg persze a téma, nálam üveg, víz, eső, hab, levelek, olvasás, lapozgatás, de ha csak leül és beszél, az is sokszor önmagában elég.

A nézettségük pedig azért magas, mert függőséget okoz, és egyébként se csak a bizsergők nézik, hanem az inszomniások, depressziósok, szorongók, pánikbetegek, és tényleg vannak szexuális vadhajtások is, pl. nem mondom, hogy velem nem fordult elő, de alapvetően én a bizsergésért keresgélek, és ha azt mondom, hogy az 5 %-uk kiváltja, már sokat mondtam.

2017. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nagyon meglepődtem, hogy neve van a jelenségnek és még videók is vannak, tehát elvileg videón is átjön.

A való életben nagyon véletlenszerűen van ASMR-élmény, mert csak bizonyos "párban" működik, csak 1-2 ember tudja adni, és csak bizonyos emberektől érkezik meg.

De igen, találtam videókat, amik hatnak, de közel sem annyira, mint élőben.

Ez egy érzéki élmény.

És az a fura, hogy a szexualitásban sem nagyon találtam olyan embert, aki megéli ugyanazt az érzéki élményt, mint én, mégis sokan szeretnek szexelni azért.:)

Szerintem sokan inkább csak kikapcsolnak, meditálnak az ASMR-videókkal, tehát több mindenre jók, nem csak érzéki élményekre.

2017. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
18: Na, majdnem ugyanúgy fogalmaztuk meg.:)
2017. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!