Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szerettek az alvásba...

Ti is szerettek az alvásba menekülni?

Figyelt kérdés

Elég unalmas, szánalmas, értelmetlen az életem.

Egy pár hónapja jöttem rá, hogy felesleges fűre még több pénzt költenem, mert az alvással is hasonló eredményt érhetek el.. Nevezetesen egy ideig nem kell szembenéznem a problémáimmal/az életemmel.


Milyen jó lenne, ha öngyilkosságot is ellehetne követni alvással.

Csak alszol, felébredsz, visszafekszel, ezt folytatod, aztán előbb-utóbb meghalsz.

De vannak külső zavaró tényezők, amik miatt ez nem lehetséges..


17/F


2017. jan. 10. 19:02
1 2
 1/11 Chopen ***** válasza:
Jót tesz. Egy végigaludt éjszaka után sokkal tisztábban, nyugodtabban látom az adott problémát, így másnap tehetek ellene, vagy leszarhatom.
2017. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott jót tenni, mert 3-4 órát szoktam aludni általában, és akkor is félig ébren vagyok szinte.


Ahelyett hogy menekülsz, nézz szembe velük, és ha legyőzöd akkor olyan jó lesz élni mint aludni.

2017. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Chaosix, te egy érdekes élőlény vagy.

Én imádok aludni o-o csak az a baj hogy soha nem álmodok semmit, így olyan mintha kb. meghalnék arra az időre majd hirtelen felébredek xD

2017. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én csak mostanában nem tudok aludni, pár hete.

Azelőtt mindennap álmodtam, és volt 3 alvás paralízisem ebben a 2 hónapban, és 1 rémálom, ilyenkor nagyon sokat szoktam szenvedni.


Régen volt már hogy rendesen kialudtam magam...

2017. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A depessziósak szoktak így élni.
2017. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Magánéleti problémák, Chaosix? Vagy mi miatt szerinted?
2017. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én is az álmaimba szoktam menekülni.

Írok egy "könyvet" Wattpadon

Próbálok abba a világba elhelyezkedni... szinte teljesen magamat írtam le, mint főszereplő.

Alvás előtt is próbálok erre gondolni. A helyzetekre. Hogy a könyvben lévő barátaim milyen dolgokat tudnak még átélni együtt.

Próbálok velük álmodni.


....Tudom ez nagyon szánalmas. De nézzétek el kérlek, "anorexiás" és "depressziós" vagyok.

Úgy élem meg, nem lehet ekkora rakás szar az élet.

Ha már ennyire vacak, csinálok belőle egy igazibb, jobb változatot. Aztán az, hogy kívülről ki mit gondol, le van szarva.


Remélem válaszoltam a kérdésre

2017. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es linkeld már :D néha szoktam olvasgatni wattpadon :)
2017. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"....Tudom ez nagyon szánalmas. De nézzétek el kérlek, "anorexiás" és "depressziós" vagyok. "

#8-as vagyok amúgy s nem gondollak szánalmasnak meg semmi ilyesmi. Én úgy vélem, hogy adott helyzetek másként hatnak mindenkire. Valaki öngyilkos lenne ha depresszióba ütközne, valaki leküzdi, valakinek teljesen tönkreteszi az életét. Valaki "immunis rá", nincsenek érzelmei, stb... Nem ítélek el emiatt senkit se.

Csak kíváncsi vagyok milyen lehet az a világ amit elképzeltél :)

2017. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Elküldtem privátban.

Nem akarom szegény kérdező kérdését reklámként használni..

2017. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!