Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek furcsa vagyok? A...

Szerintetek furcsa vagyok? A többi lent

Figyelt kérdés
Lusta vagyok. 64kg 170/173 cm. nem duci, de nem pálcika. Fizikailag elég erős vagyok a felmérés szerint (szorítóerő, helyből távol,medicinlabda hajítás), Belül viszont eléggé érzékeny vagyok. Könnyen elsírom magam,de néha odavágok ha kell. Elég sok problémám van. Néhány ember szerint hiperaktív vagyok. Nem mindig tudom hogyan kéne viselkednem a különböző szituációkba. Ellentmondásos vagyok, fiús és lányos is. Félek a sötétben,jó a fantáziám. Szeretek olvasni, animét nézni, horgolni, hímezni.Lámpalázas vagyok.Nem bírom a horror filmeket, animében nem zavar. Nem vagyok buta, de nem is tanulok (a jegyeim ingadoznak emiatt hol 4-es hol ketes vagyok). NEm szeretek felöltözni,(csak a pizsama <3) ezért ritkán, megyek valahova. Ha van rajtam utcai ruha akkor már bárhova elmegyek. Könnyen alszok járművön. El tudok tévedni. (ha ismeretlen helyre megyek, vagy ha bizonytalan vagyok rajzolk térképet :) ) Nem jegyzem meg az utcanévtáblákat a lakóhelyemen. Tudok tükör írni. Bal kézzel és jobbal is írni (a bal kicsit csúnya). Szeretem a fárasztó vicceket. Huh... Ennyi jutott eszembe.

2017. jan. 10. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Utazás beteg is vagyok :D Azért jó a buszon aludni. De szerintem kezdem kinőni a betegséget. Valamennyire gyerekes is vagyok (tuti).
2017. jan. 10. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?Mert akkor nem durva...de ha fiú akkor ott problémák vannak
2017. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy semmi extra szerintem.
2017. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy fura dolgot találtam: NEm szeretek felöltözni,(csak a pizsama <3) ezért ritkán, megyek valahova.


A többi átlagos, sokakban megvan.

2017. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És normális Yey. :) Köszi a válaszokat.
2017. jan. 10. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!