Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakallal olyan ferfiasnak...

Szakallal olyan ferfiasnak ereztem magam meg kemenynek, szakall nelkul meg mar nem mas is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
le kellett borotvalnom mert nekem nem no olyan dus szakallam mint masnak csak ritkas, meg am kenyelmesebb is szakall nelkul de na akkor is.

2017. jan. 11. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én azt érzem szakállal félnek tőlem, távolságot tartanak, most akkor én vagyok hihetetlen hulk?

Az sem rosz egyébként amikor olyan szakállat borotválsz, hogy úgy nézel ki mint egy menekült, vagy egy Afganisztáni forma, mindenki azt hiszi rólad hogy terrorista vagy. Salam!

2017. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a szakáll jó fegyver, csodákra képes!
2017. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez off, de szeretem a szakállas pasikat. Férfiasabbak.
2017. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Igen de nyalás közbe majdnem minden nőt zavar :/
2017. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: 38 éves nő vagyok. Sosem zavart nyalás közben, sőt!:)
2017. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem a szakáll olyasmi, mint pl nőknek a haj. Nekem is megvan, hogy melyik fazonnal, milyen színnel érzem magam magabiztosabbnak, melyikkel érzem magam uncsinak, mivel szexisnek stb. Nem olyan nagy meglepetés ez, a külsőnk igenis hatással lehet a hangulatunkra meg az énképünkre.
2017. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem növeszteni, de csak azért, mert így legalább nem nézek ki egy 12 éves gyereknek. Amúgy minden másban az vagyok.
2017. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. bar csak nekem is igazi dus szakallam lenne akkor tuti nem borotvalnam le.
2017. jan. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!