Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy felvette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy felvettem a barátnőm leggingsét a farmer alá hogy ne fázzak sz . Rrá? Lehet hogy ezután kevésbé tart férfiasnak?

Figyelt kérdés

Mivel tegnap este majdnem egy órát kellett gyalogolnom haza a barátnőm mondta hogy vegyem fel egy harisnyáját vagy leggingsjét hogy ne fázzak agyon.

Persze hogy egy elég lányos darabot adott de most mit zavar? Farmer alatt sneki nem látja..

Mikor hazaértem vetkőzök a húgom meglátott. Kiröhögött persze tőle nem is vártam mást de am azt mondta h a barátnőm biztos dobni fog mert az ő szemében nem lenne "férfi" egy pasi ha ilyen csajos cicanadrágot vesz fel..


2017. jan. 8. 15:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg férfias, hogy ilyen kutyahidegben ilyen hosszú gyaloglást vállaltál, hogy találkozhass a barátnőddel. A húgod valószínűleg nagyon fiatal még, vagy egyszerűen csak irigykedik.
2017. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hisz a barátnőd jót akart, hogy ne fagyj szét, viszont van kimondottan férfiaknak jégeralsónadrág, jó lenne beszerezni egyet, hogy ilyen hideg időszakokban tudj mit venni farmer alá
2017. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 RRR ***** válasza:
100%

A húgod marhaságokat beszél.

Ilyen hidegben teljesen ok,hogy vigyázol magadra, a barátnőd meg félt.

Nem ciki,ne aggódj!!

2017. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Hát én nem is járnék olyan elkényeztetett, meg hisztis pics*val, aki ilyenért duzzog.
2017. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szövegértő versenyen nyerted az internetet?


Egyébként semmi gáz nincs benne. Rendesen volt a barátnődtől, hogy felajánlotta mert tényleg iszonyat hideg van most.

2017. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Jégeralsót kellene venned. Nekem is van a hidegebb napokra... Holnap is fel fogom venni a farmer alá.


Amúgy nem látja senki, szóval nem gond, ráadásul logikus a magyarázatod. De még ha bele is köt valaki - őszintén mi köze hozzá bárkinek is?


Én is jártam már úgy, hogy öltönyben elkapott az eső és mindössze egy virágos ernyőt tudtam kölcsönkérni... Fura látvány lehetettem :D A postás aki szembejött eléggé furán nézett.

2017. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nyilván semmi ciki nincs ebben. Viszont nem árt ha tudod, hogy a mindennapi öltözködéshez simán vehetsz olyan aláöltöző nadrágot, amit felvehetsz a farmer alá, amikor ilyen hideg van. És férfiaknak való, szóval nem lesz belőle ilyen kellemetlen helyzeted.
2017. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

jégeralsó, vagy termogatya

amúgy ha nem tartana ettől férfiasnak fel se ajánlotta volna

2017. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
5, a hugára értettem.
2017. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit, hogy becsüld meg ezt a lányt/nőt, mert nagyon rendesnek/gondosnak tűnik :)


Húgoddal pedig ne foglalkozz. Hasonló szituációban engem is kiröhögtek volna a testvéreim, anyám pedig pontosan ezt a dumát adta volna elő, mint húgod... Még jó, hogy nem foglalkozom az ilyen szándékosan lehúzó dolgaival. Ez az én és a barátnőm dolga lenne. Én is kölcsönadnám neki a kabátom/pulcsim ha elkapná a hideg vagy az eső.

2017. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!