Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek ha nincs kedvem...

Mihez kezdjek ha nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés
Elképesztően lusta vagyok, mindennap 11-12 körül kelek fel. Nem csinálok semmit, csak napi 50-szer töltöm az időmet olyan oldalakon, mint az origo/gyk/nso és folyton youtube videókat nézek (amiket már 100x láttam) pedig tanulnom kéne (vizsgaidőszak). Viszont tényleg semmi motivációm. A tavaly tavaszi vizsgaidőszakban és most is két fontos tárgyból buktam meg. Folyton fáradt fagyok már lassan egy éve. Erőtlennek érzem magamat (alapból gyenge testalkatú vagyok). Utálom ha valakinek sikerül valami és akkor érzem magamat boldognak, ha a problémáim miatt tudom magamat sajnáltatni.

2017. jan. 8. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos azt kell, mondjam, hogy hitvány vagy. Ha így folytatod, nem lesz soha se rendes nőd, se rendes lóvéd. Változtass, mert így az élet csak elsétál melletted. Tűzz ki távlati célokat, amiket lebontasz apróbbakra, melyek viszonylag könnyen teljesíthetőek.


Különben se cigi, se kóla...

2017. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Gyere igyunk, nekem sincs.
2017. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni. Az hogy "alapból gyenge vagy" nem számít. Csak elkezdeni nehéz.
2017. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
<3
2017. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de muszáj. :D
2017. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen hogy nagyon fáradt voltam ,kikelni se volt erőm az ágyból s motiválatlan is. Depresszióval kezelnek a gyógyszer segít ! Sportolni fogok én is sztem te is kezdj el!:)
2017. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!