Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudok tanulni, ha idegbet...

Hogy tudok tanulni, ha idegbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Most vizsgaidőszakban vagyok. Bűntudatom van, ha egy napig nem tanulok, utána meg azért nem bírok tanulni, mert ezen agyalok. Tudom, hogy ez elég betegesen hangzik; de az az igazság, hogy régebben kényszerbeteg voltam. Aztán jártam pszichológushoz, de túl drága volt és abba hagytam. Gyakorlatilag az önvádaskodás koronázatlan királya vagyok. Most mit csináljak?

20F


2017. jan. 12. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Van TB támogatott pszichológus is, nem csak magán. Háziorvos ad beutalót, mert oda szükséges.
2017. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. Utolsó félévem, haladni kell a szakdolgozattal is...az egyik tanárom jótanácsát követve minden nap legalább 20 percet foglalkozok a tananyaggal. Nem hangzik soknak, de a minőségi idő nagyon fontos.
2017. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg görcsbe van a gyomrom...nem csak a tanulás, hanem minden miatt. Aki szívesen utálna velem mindent és mindenkit az írjon.
2017. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tök normális vizsgaidőszakban. Pl most is két tárgyat tanulok párhuzamosan... Elméletileg. Gyakorlatilag netezek és utàlom magam :D
2017. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó átérzem a problémádat.
2017. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó tudni, hogy más is van így:D
2017. jan. 13. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!