Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fejletlen a felfogó képességem...

Fejletlen a felfogó képességem, van értelme tanulni is bármit?

Figyelt kérdés
már évekóta sőt gyerekkorom óta ez megy, mindig csak a legminimálisabb szintet, elvárást, sikerült behoznom, Most jutottam el oda hogy nekem ennyire nem megy.. Hiába tanulok, olyan mintha egyik fülemen bemenne másikon ki. Nehezen fogom fel, értem meg a dolgokat... Én ilyen vagyok, ezt a genetikát örököltem.. Vagyok egy szinten alja szinten, ami eléggé nyomaszt, nem akarok itt lenni.. de akármit csináltam már nem megy a tanulás, nem tudom megjegyezni amit olvasok, hallok.. Nemtudom.. bele kéne törődnöm ez van ez a képességeim határa nincs tovább? fogadjam el hogy ezt dobta a sors?
2016. nov. 23. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Ha lemondasz magadról, más is lemond rólad!

.

"van értelme tanulni is bármit?"

Nincs, közmunkásra mindíg szükség lesz!

2016. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1000+1 módon lehet tanulni. Kétlem hogy mindet kipróbáltad. Az már hihetőbb hogy lusta vagy addig próbálkozni, amíg meg nem találod a neked való módszert.

A felfogóképesség javítható.

2016. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!