Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek lakótársa van - a...

Akiknek lakótársa van - a rossz szokásokat hogy oldjátok meg? Részletek lent

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból kérdezem.


Én egyedül élek és elképzelni sem tudom, hogy oldja meg két ember egymás között, hogy ne jöjjenek elő a rossz szokások.


Pl ilyenek, hogy szellentés, orrtúrás, böfögés, stb. Mindenki csinálja, de nem más emberek előtt, hanem otthon, amikor egyedül van.


Ha valakinél vagyok vendégségben és ott alszom, akkor moderálom magam, de hosszútávon biztos előjönne.


Arra volnék kíváncsi, az ilyenfajta rossz szokások előjönnek e nálatok lakótárssal és ha igen, hogy oldjátok meg?


26/L



2017. jan. 12. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha többször előfordul, hogy nem figyel magára, akkor megkérem, hogy diszkrétebben csinálja ezeket, akár a fürdőben.
2017. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én egyszer elutaztam pár közeli barátommal; egy hotelszobában voltunk és egyik reggel rám jött a hasmenés. És bementem a wc-be de nem bírtam elengedni magam mert kihallatszott minden. A vége az lett, hogy le kellett mennem a földszintre ott volt valami bár vagy ebédlő vagy micsoda ahol volt WC és ott végeztem el a dolgom.


Szóval ez a WC-s megoldás nekem tuti nem válna be, mert bemennék, hogy szellentsek vagy böfögjek egy nagyot, de a lakótárs ugyanúgy hallaná, aztán ugyanott tartunk, hogy fültanújává válna a rossz szokásoknak, nem?

2017. jan. 12. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem csináltam... nem böfögtem, nem pukiztam, nem csináltam semmit. Wc-re akkor mentem el, amikor senki nem volt itthon, vagy mindenki aludt... egészseges helyzet volt..

Nem szobatársam volt, hanem lakótársam, de tőlük sem lehetett ilyen hangokat hallani.

Mindenesetre úgy gondolom, hogy egy biz. kor után (23-24) már nem egészséges és frusztráló lakótársakkal lakni.

2017. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külön szoba esetén, általában nincsenek nagy problémák, ha tűrhető a másik viselkedése. Vagy szimplán normális emberekkel kell összeköltözni.

Böfögni nem kell folyamatosan, ha mégis, akkor lehet halkan és a szánk elé téve a kezünket. Kanpartis, haveri sörözéseken kívül nem szoktam böfögni. Aki szellenteni akar, simán ne a másik orra alá csinálja. Nem kell hozzá túl sok ész. Az orrtúrást is csinálhatod a saját szobádban és nem a közös kajáláskor.

2017. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pukizni nem szokás hanem pont olyan élettani folyamat mint pl. kakilni. Sőt a böfögés is pont ilyen. Ennyi erővel a tüsszentést is a rossz szokások közé sorolhatnád. Ezek teljesen normális jelenségek.
2017. jan. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell túlreagálni. Mindenki szellent, mindenkinek megy néha a hasa, stb.

Szilveszterkor úgy érkeztem meg egy házibuliba, hogy bocsi, de azonnal wcre kell mennem. Utàna kértem egy hasfogót és mindenkinél volt egy dobozzal. Jót röhögtünk.

Nyilván igyekszik az ember egyedül csinálni ezeket, de ha véletlen nem tudja tartani, amikor más is hallja, akkor azt mondja "elnézést".

A tesóm senki előtt nem mer szellenteni, előttem sem meg a pasija előtt sem, akivel együtt lakik, és 1. Abban a percben, hogy elalszik, elkezd fingorászni 2. Állandóan durva görcsei vannak a sok visszatartástól és már gyógyszereket is szed.

2017. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan, mint egy parkapcsolatban. Eleinte mindenki tartja magat es jol viselkedik, nem bofogsz, mikor wc-re messz, megnyitod a csapot, hogy semmi ne hallatszodjon ki vagy lehuzod a wc-t es addig probalod a nagy dolgot elintezni, mig jon a viz, szellentesnel is kimessz a szobabol, hazbol, stb. De egyszer jon egy veletlen puki, vicces bocsanatkeressel es utana mar termeszetesse valik. Persze nyilvan nem szellentek a masik orra ala, amikor eszik vagy ha vendegunk erkezik. Lehet azert kulturaltan is viselkedni, meg bofogni se kell mindig hangosan, de ha neha megis elofordul, akkor sincs semmi gond. Legalabb a sajat lakasaban erezze magat otthon az ember.
2017. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!