Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek elküdjem ezt a...

Szerintetek elküdjem ezt a lélekemelő mémet egy ismerősömnek, akinek haldoklik a terhes felesége?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 12. 23:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Te rémségesen hülye vagy, és finoman fogalmaztam.

HALDOKLIK a felesége, és vele együtt a leendő gyereke! Igen, boldog. Ha meghalnál, egy idő után ismét boldogok lennének az ismerőseid.

Ilyen baromságot küldözgetsz neki, ahelyett, hogy támogatnád! Szánalmas vagy.

Szerintem jobban járna ez az ismerősöd, ha egy ideig nem is beszélne veled.

Ebben semmi lélekemelő nincs.

2017. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Evus1999 válasza:

Szia!

Megprobálok úgy fogalnazni hogy ne érezd úgy hogy melegebb éghajlatra küldelek. Ha így venéd ki soraimból, sajnálom de ez a poszt nagyon kihozott a sodromból.

Ne küld el neki. Enek több oka is van:

-igen annak a férfinek is megvannak a saját probléma (hiszen nincsenek neki végtagja) de ha logikusan bele gondolsz számára ez a normáls hiszen sosem voltal végtagjai

-nem tudhatott mi játszódik le egy olyan emberben aki egyszere veszítheti el két szeretét és közben tudja hogy semmit sem tehet, csak reménykedni tud és mint azt sokan tudjuk nem sokat ér

-gondolj bele abba hogy ha neked lenne valami miatt rossz kedvet te számodra hogyan esne ha az ismerőseid akiktől támogatást várnál ilyen képeket küldenének, csak azért (ismét magamból kiindulva) mert nekem nagyon roszul esne

Ehelyett inkább:

-legyél mellette a "harc" közben

-ne enged hogy a "szomorúság mocsara" magával ragadja

-és ha bekövezkezne a legrosszabb se hagyd magára, szüksége lesz még barátokra

2017. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, javasolnék pár év pszichoterápiát. Értem, hogy ez csak egy troll kérdés, de akkor is.
2017. jan. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megnézném Nicket ahogy haldoklik a felesége te pedig veregeted a vállát hogy "Hát nem is örülsz? hisz se kesed se lábad" Igazi kretén.
2017. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!